Planuojama skaityti


Kitty Writer žada skaityti šias knygas:


girl onlinepusiau laukiniscdb_Juodasis-magas_Magu-gildija_z1

egliosha žada skaityti:

 pusiau paklydęs žarija pelenuose pamaina laiškai elzei Illuminae karūna didysis magistras druska jūrai dabar tu mane supranti

Reklama

29 thoughts on “Planuojama skaityti

 1. bandžiau skaityti Pirminių skaičių vienatvę. nežinau, ar antrą skyrių įveikiau, labai “sunki“ knyga…

  Patinka

   1. negąsdinu 😀 šita knyga ne paprastam laiko prastūmimui, taiklus komentaras iš knygų klubo: “Keista knyga…man tai personažai šiurpus su ryškiais psichiniais sutikimais, brrr…tikrai niuri knyga.“

    Patinka

 2. Skaičiau ,,Rata“ labai įdomi knyga. Pritraukia dėmėsi, atrodė lyg pati ten bučiau buvus. Puikiai parašytas siužetas, daug veiksmo posūkių. Ir pats skaitytojas tik arčiau pabaigos supras kas tikrasis blogiukas yra. Tikrai nepasigailėsi skaitydama šia knygą. Joje taip pat aprašo ir nesuderinamų merginų draugystė, kuri tikrai neatsirado iškart.

  Patinka

 3. “ Kol dar gyva“ tikrai verčia susimąstyti. Atsitiktinai nusipirkau per išpardavimą ir nepasigailėjau. Viena iš tų knygų, kur pabaigoje verki dėl pagrindinės veikėjos.

  Paspaudė "Patinka": 1 person

  1. Aš skaičiau kol kas tik pirmas dvi. Jos tikrai patiko. Dabar turiu trečią, tik dar negreit rasiu jai laiko, nes pagal skaitymo planą ji truputi yra sąrašo gale šiuo metu.

   Patinka

 4. skaiciau “lemiama kova“ visos dalys suzavejo tikrai nuostabi serija 🙂 o serija “pavojingas zaidimas“ tai kas megejas esate fantastikos ir mistiniu knygu gerbejas tai nepatarciau ja skaityti nesakau kad ji negera bet is knygos aprasimo tykejausi ko kito 🙂

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 5. Skaičiau “žiemos mergaitės“. Kažkaip keistai skaitėsi… Knyga visai nebloga, veikėjus pavyko suprasti, veiksmas nevyko pernelyg greitai, bet (KAS NESKAITĖ, PATARIU TOLIAU NESKAITYTI KOMENTARO!!!) pagrindinė veikėja jautėsi lyg beprotė (o aš galvojau, kad ji tikrai beprotė), matė vaiduoklius. Panašiai kaip “lemiamas apsisprendimas“. Rimtai, žmonės, mano skoniui čia šiurpi knygelė, tikėjausi daugiau.

  Patinka

  1. Aš jau ilgai turiu norą ją perskaityti, nes daug kur ji yra linksniuojama. Beje, atrodo, kad bus labai gili 😀

   Patinka

   1. Joje daug jausmų (bent jau pagal mane), ir mintį, nors ir sunkiai, bet radau. Bet rimtai, ten tarsi koks nespalvotas pasaulis, jokio džiaugsmo, tik liūdesys… Kaip jau rašiau, mano skoniui knygelė per šiurpi. Bet tikrai kažkuo priminė lemiamą apsisprendimą 🙂

    Patinka

 6. Gal galit pasakyt nuomonę apie George R.R.Martin knygas?Iš ledo ir ugnies giesmė serijos:) būtų idomu sužinot nuomonę:)

  Patinka

  1. Aš vis delsiu pačias knygas skaityti, nes vis girdžiu komentarus, kad tos knygos blogiau nei kokie narkotikai. Negali nustoti skaityti 😀 O žinant, kaip lėtai autorius jas rašo, man kol kas lindimas į šią seriją primena savižudybę, todėl apie knygas negaliu nieko šiuo metu komentuoti.

   Patinka

  2. Knygos labiau istorines, o ne grozines literaturos. Bandziau skaityti, vos neusmigau 😦 bet gali pameginti

   Patinka

 7. Geležies fejūnu knygu serija surijau per savaite 😀 tikrai patiko ,o paskutinė dalis vos nenužudė

  Patinka

  1. aš tikra kaupikė… nusipirkau visas dalis vos išėjus, bet taip ir neprisėdau jų perskaityti. jos mano šių metų “must read“ sąraše!

   Patinka

 8. Sveikos, kaip tik ketinu kelias iš šitų knygų skaityti, tik, deja, neturiu jų namuose, ar PDF, EPUB formatuose. Gal žinote iiš kur geriausia parsisiūsti elektronines knygas?

  Patinka

  1. Labas 🙂 Asmeniškai, lietuviškų knygų pdf ar epub nelabai domiuosi. Jeigu man reikia knygos, pasiimu ją iš bibliotekos, nusiperku ar pasiskolinu. Tačiau “Facebook“ puslapyje yra grupių, kurios dalinasi elektroninėmis knygomis.

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s