Rekomenduoju (7)


Yra du skaitytojų tipai – kurie skaito viską, kas papuola po ranka, ir kurie skaito apimti įkvėpimo, t.y., renkasi panašaus žanro ar tematikos knygas. Ką skaityti pabaigus labai patikusią knygą galima paieškoti kad ir šiame puslapyje – jei knyga buvo nors viename similar books ar  knygų sąraše, tuomet gal jums nusišypsos laimė, ir jūs rasite kitą knygą į savo sąrašą. O kol kas pažiūrėkime, ką, mano nuomone, galima skaityti, jei esate perskaitę nors vieną iš žemiau pateiktų trijų variantų.

Jei Tau patiko…

Tuomet skaityk ir šias knygas!

žiemos sužadėtiniai

Runų ženklai, Keliaujanti Haulo pilis ir Žiemos sužadėtiniai… Atrodo labai skirtingos knygos, bet jos turi ir daug bendra: tai maginės fantastikos istorijos, nukeliančios mus į kitus pasaulius, kuriuose galima rasti dar vieną bendrą dalyką – ekscentrišką, netgi keistuolį pagrindinį veikėją.

Jau pats pavadinimas – Girl Online. Interneto mergaitė – išduoda, kad dalis šios istorijos vysta internete. Norite knygų, kurios taip pat nukeltų jus į interneto erdvę? Tuomet išbandykite ir Francesca Zappia Radau tave tarp žvaigždžių ar Charlotte Seager Mano (slaptas) youtube gyvenimas.

Paskutinė knygų trijulė skirta skaitytojams, kuriuos domina istorijos, kuriose labai svarbu yra sąrašai. Šios trys knygos yra skirtingos savo nuotaika ar siužetu, tačiau visose trijose veikėjai turi po sąrašą, kurio punktus stengiasi įvykdyti.

1 dalis
2 dalis
3 dalis
4 dalis
5 dalis
6 dalis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.