Rekomenduoju (6)


Yra du skaitytojų tipai – kurie skaito viską, kas papuola po ranka, ir kurie skaito apimti įkvėpimo, t.y., renkasi panašaus žanro ar tematikos knygas. Ką skaityti pabaigus labai patikusią knygą galima paieškoti kad ir šiame puslapyje – jei knyga buvo nors viename similar books ar  knygų sąraše, tuomet gal jums nusišypsos laimė, ir jūs rasite kitą knygą į savo sąrašą. O kol kas pažiūrėkime, ką, mano nuomone, galima skaityti, jei esate perskaitę nors vieną iš žemiau pateiktų trijų variantų.

Jei Tau patiko…

Tuomet skaityk ir šias knygas!

trys žingsniai iki tavęs
šešetas varnų

Jei skaitėte Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos, būtinai čiupkite ir Pažadink mane, kai viskas baigsis bei Trys žingsniai iki tavęs (arba atvirkščiai). Manau net nereikia pasakoti, kad visas tris knygas jungia viena tema – ligoti pagrindiniai veikėjai ir romantika tarp jų. 

Mielos mažos melagės Lietuvoje tikriausiai labiau žinomos dėl serialo, tačiau ir pas mus buvo pradėta leisti ši knygų serija, kuri, deja, nebuvo baigta. Tačiau jei skaitėte šias knygas ar mėgote serialą, vertėtų išbandyti ir kitas knygas, kurių viršeliuose rasite tą patį raktažodį – melą. Norite išsiaiškinti, kuris iš šių knygų veikėjų meluoja? 

Trečias sąrašas  – fantastinės knygos! Ištroškote nuotykių, kovos scenų ir romantikos? Tuomet tikrai turėsite, ką skaityti.

1 dalis
2 dalis
3 dalis
4 dalis
5 dalis

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.