Rekomenduoju (5)


Kažkada minėjau, kad yra du skaitytojų tipai – kurie skaito viską, kas papuola po ranka, ir kurie skaito apimti įkvėpimo, t.y., renkasi panašaus žanro ar tematikos knygas. Ką skaityti pabaigus labai patikusią knygą galima paieškoti kad ir šiame puslapyje – jei knyga buvo nors viename similar books ar  knygų sąraše, tuomet gal jums nusišypsos laimė, ir jūs rasite kitą knygą į savo sąrašą. O kol kas pažiūrėkime, ką mano nuomone galima skaityti jei esate perskaitę nors vieną iš žemiau pateiktų trijų variantų.

Jei Tau patiko…

Tuomet skaityk ir šias knygas!

edeno vaikai perleista
10 aklų pasimatymų

Jei skaitėte Manifestas, kaip būti įdomiai: mano didieji pokyčiai ir kas iš to išėjo, galite bandyti paskaityti ir Mano (slaptas) youtube’o gyvenimas ar Princesės paslaptis (arba atvirkščiai). Nors galėtumėte pagalvoti, kad tai trys visiškai skirtingos knygos, bet visos jos pasakoja apie apsimetimą tuo, kuo iš tiesų nesi.

Delirium neabejotinai buvo 2012 metų hitas. Ši knyga pasakoja apie postapokaliptinį pasaulį, kuriame draudžiama mylėti. Šiuo metu perleidžiamas (arba veikiau leidžiamas, nes anksčiau buvo išleista tik pirma knyga) Siuntėjas pasakoja apie tobulai sutvarkytą postapokaliptinę visuomenę, kurioje skleidžiasi maištas. Ši knyga tikriausiai yra visuose privalomų perskaityti knygų sąrašuose, ne išimtis ir šis. Edeno vaikai taip pat labai nori į šį sąrašiuką, pasakodama apie visuomenę, kuri siekdama išlikimo riboja gimstamumą, pasmerkdama tapti atstumtuoju gimusį nelaiku.

Trečias sąrašas  – knygos, kurių veiksmas vyksta kalėdiniu laikotarpiu, taigi jos gali būti ne tik puikus skaitinys žiemos atostogoms, bet ir puiki dovana mėgstančiai skaityti draugei.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.