Top 5 knygos žiemos sezonui


Dar liko nemaža dalis žiemos, tad kodėl nepažvelgus į keletą skaitinių žvarbiam vakarui?
Nepamirškite komentaruose papasakoti apie knygas, kurios padėjo jums praleisti tamsų ir šaltą viduržiemį 🙂


Chelsea Sedoti
As You Wish

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „chelsea sedoti as you wish“Madison – tai nedidelis miestelis Mohavių dykumoje, viduryje niekur, tobulas paslaptims saugoti. Madison’e kiekvienas gyventojas per savo aštuonioliktąjį gimtadienį gali sugalvoti norą – ir tas noras visuomet išsipildo. Dauguma Eldono bendraklasių savo norą sugalvojo jau seniai, tačiau tik ne jis. Eldonas mato, kaip jie sugadino gyvenimą jį supantiems žmonėms. Jo tėvų santuoka yra tarytum dirbtinė, sesuo gyvena kaip virtualus vaiduoklis, jo buvusi mergina eina į pasimatymus su jo buvusiu draugu…nuo ko gi pradėti? Vienas dalykas yra aiškus: Eldonas turi 25 dienas išsiaiškinti, ko nori – ir visą likusį gyvenimą tvarkytis su pasekmėmis.


Laura Moriarty
American Heart

Susijęs vaizdasĮsivaizduok Jungtines Amerikos Valstijas, kuriose amerikiečių-musulmonų registrai ir stovyklos yra realybė. Penkiolikmetė Sarah-Mary Williams gyvena tokiame pasaulyje visiškai dėl to nesirūpindama, tikėdama, kad viskas, ką ji perskaito ar pamato žiniose yra teisybė ir kad šie planai yra vykdomi dėl visų gerovės. Tačiau, kai ji netikėtai sutinka Sadaf, musulmonų pabėgėlį, pasiryžusį pasiekti laisvę Kanadoje, jis meta iššūkį Mary įsitikinimams apie tai, kas teisinga, o kas ne, ir ji nusprendžia padaryti viską, kas įmanoma, kad padėtų jam pabėgti.


Marieke Nijkamp
Before I Let Go

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „marieke nijkamp before i let go“Geriausios draugės Corey ir Kyra gyvena sniegu padengtame Lost Creek miestelyje, Aliaskoje. Kai Corey išssikrausto, ji priverčia draugę prižadėti, kad toji išliks stipri per ilgą ir tamsią žiemą, laukdama jos sugrįžimo. Prieš pat Corey gržtant namo vizitui, Kyra miršta. Visi aplinkiniai pritilusiais balsais šneka apie pražuvusią miestelio dukterį sakydami, jog jos mirtis buvo nulemta. Corey nujaučia kažką negero, tačiau bandymas sužinoti tiesą apie tai, kas atsitiko jos geriausiai draugei, gali pasirodyti toks pat sudėtingas kaip mėginimas nušviesti žieminį Aliaskos dangų.


Atia Abawi
A Land of Permanent Goodbyes

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „atia abawi a land of permanent goodbyes“Šalyje, nualintoje karo, gyvena Tareq su savo didele ir mylinčia šeima…kol nepasirodo bombonešiai. Miestas skendi griuvėsiuose. Jo gyvenimas sunaikintas. Išgyvenusieji paliekami su neaiškia ateitimi. Tareq‘o šeima žino, jog norėdami išgyventi, jie privalo išvykti. Keliaudami kaip pabėgėliai iš Sirijos iki Turkijos ir Graikijos, kiekviename žingsnyje jie susiduria su pavojumi. Tareq privalo atrasti stiprybės ir drąsos šiai siaubingai kelionei užbaigti. Likimas pasakoja širdį veriančią istoriją apie karo pasekmes, vaizduodamas Sirijos konfliktus kaip dalį ilgos kovų grandinės, besitęsiančios jau daugybę metų.


Sara Barnard
A Quiet Kind of Thunder

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „sara barnard a quiet kind of thunder\“Steffi visą savo gyvenimą buvo selektyvi nebylė. Ji kenčia nuo rimto nerimo sutrikimo ir daugumoje situacijų paprasčiausiai negali atverti burnos ir ištarti žodžių. Steffi buvo tyli taip ilgai, jog dabar jaučiasi paprasčiausiai nematoma. Tačiau Rhys, naujas vaikinas mokykloje, ją pastebi. Jis kurčias, o Steffi turi ribotų ženklų kalbos žinių, tad nenuostabu, jog yra paskiriama padėti vaikinui prisitaikyti. Jiems atrandant vis naujų kalbėjimosi būdų, mergina susivokia jį įsimylėjusi. Steffi besistengiant įveikti gyvenimo problemas, netrukus ji susidurs su klausimais apie prigimtį, asmenybę bei ką reiškia iš tikrųjų pažinoti kitą žmogų.


Šaltinis: https://www.teenreads.com/features/ultimate-reading-list-monthly-update/january-2018

2 mintys apie “Top 5 knygos žiemos sezonui

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.