Karavalis – Stephanie Garber (viršelių karai)


Stephanie GarberŠiandiena viršelių karuose išvysite vieną iš naujesnių ir didelį skaitytojų dėmesį pelniusią Stephanie Garber knygą „Karavalis”. Šią knygą su dideliu trenksmu atėjusi  į jaunimo literatūros pasaulį išleido leidykla/spaustuvė BALTO.  O apie ką yra šioji knyga, kurios viršelis, reikia pripažinti, tikrai traukiantis akį ir yra labai gražus? Susipažinkime su knygos anotacija, kuri vėliau padės nuspręsti, kuris iš devynių atrinktų iš viso pasaulio drabužėlių labiausiai tinka šiai istorijai.

Knygos anotacija:

Senelės žodžiai aidėjo Skarletės galvoje žiūrint į popieriaus lapus rankose, ilgai lauktą atsakymą į savo prašymą. Skarletė Dragna dar niekada nebuvo iškėlusi kojos iš Trisdos salos, kur abi su jaunėle seserimi Donatela užaugo kęsdamos sunkų tėvo būdą ir skaudžią ranką.

Kentėti liko neilgai – netrukus įvyks Skarletės vestuvės su nepažįstamu grafu, ir ji galės išsivežti seserį kartu. Tačiau, kai niekas jau nebesitiki, staiga atkeliauja išsvajotasis kvietimas į Karavalį – kartą per metus rengiamą nepaprastą pasirodymą.

Maištingoji Donatela neketina praleisti šios progos ir paslaptingo jūreivio padedama išvilioja seserį į kelią. Pasiekus paslaptingąją Svajonių salą Karavalio organizatorius Ledžendas pagrobia Donatelą. Pasirodo, ji yra svarbiausia šių metų vaidinime: tas, kuris suras merginą pirmas, taps nugalėtoju.

Skarletė žino, kad viskas, kas vyksta Karavalyje, tėra fantastiškas pasirodymas, tačiau ji neišvengiamai įsitraukia į meilės, dūžtančių širdžių ir magijos žaidimą. Ji privalo surasti seserį nepasibaigus penktajai parai, nes nelemtos pasekmės pradės virsti kaip domino kauliukai ir ji praras Telą amžiams.

Pirmasis – Lietuvos / Amerikos
Antrasis – Nyderlandai
Trečiasis – Bulgarija
Ketvirtasis – Amerika
Penktasis – Lenkija
Šeštasis – Serbija
Septintasis – Rumunija
Aštuntasis – Rusija
Devintasis – Turkija

O dabar dirstelėkime į viršelius. Nežinau kaip jums, bet man visi viršeliai mieli, gražūs ir traukiantys akį. Bet jeigu tektų išsirinkti tik vieną iš jų, tada mano balsas atitektų… rusams. Keistas sprendimas, nes jų viršeliai visad mane atgraso nuo knygos, bet šįkart jis keistai žavi ir kviečia. O kaip jūs? Už kokį viršelį jūs atiduodate savo balsą?

https://images.gr-assets.com/books/1511114222l/36624623.jpg2962292134909326  338760593383169536006145349131173480450236348287

 

4 mintys apie “Karavalis – Stephanie Garber (viršelių karai)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.