Knygų sąrašai: Tegul laksto po kūną šiurpuliukai


Helovynas! Viskas šiuo vienu žodžiu pasakyta. Naktis, mistika, magija, pavojai… baimė ir nežinia. Pasižiūrėkime kokios knygos galėtų mums suteikti šiurpuliukus ar pasišlykštėjimą. Gaila, kad grynų siaubo istorijų paaugliams Lietuvoje nėra (ei, rašytojai, jums pasiūlymas, ką galėtumėte parašyti, o, leidyklos, ką galėtumėte išversti), todėl pamėginkime surasti pakaitalus. Štai ką man pavyko surasti. Tikiuosi, kad jūs padėsite mums šį sąrašą papildyti 🙂


Ką jau ką, bet čia šiurpių pabaisų ir pavojingų situacijų tikrai netrūksta. Taigi, nesistebėkite, kad šioji knyga įtraukta į šį sąrašą.


Labai seniai skaičiau šią knygą ir prisimenu, kad ją skaityti vietomis buvo tikrai baugu. Juk ten, kur neva pasirodo vaiduokliai ar yra spritizmo seansai, visados vyksta kažkas mistiško ir paslaptingo.


pusiau paklydęs

Jei ieškote istorijos jaunimui, kuri jus kiek pašiurpins, tada ši serija bus pats tas, nes čia rasite pavojų, smurto, įtampos ir nežinios.


Neįtraukti siaubo klasikos į šį sąrašą būtų kvaila. Jeigu dar neskaitėte knygos apie garsųjį visų laikų vampyrą, tada šis mėnesis puikiai tiks ištaisyti šią klaidą.


Jeigu jau įtraukėme vieną klasiką, įtraukime ir kitą. Tikriausiai Frankenšteinas yra net baisesnis nei Drakula, nors tiesa, knygoje daug baisių ir kraują stingdančių vietų nerasite, nes istorija stengiasi priversti skaitytojus mąstyti, o ne patirti siaubą. Nors siaubas siaubui nelygus. Veikėjų elgesiai ir požiūriai jums gali suteikti siaubą bei pasišlykštėjimą.


Ši serija ko gero šio sąrašo baisiausia, pagal ją yra susuktas netgi siaubo serialas. Perskaičius šitą vampyrų seriją bijosite išeiti iš namų sutemus!


Pažaiskime žaidimą dėl savo gyvybių. Kas laimės, kas pralaimės? Dar niekad paprasto stalo žaidimo žaidimas neatrodė toks bauginantis ir pavojingas kaip esantis šioje trilogijoje.


Ten kur magija, ten visados yra paslapčių, mistikos ir pavojų, patingai kai nežinai, kas yra tavo priešas ir ką jis iš tikrųjų moka. Skaitydami šią storų knygų trilogija jūs patirsite visą puokštę įvairių emocijų, kurią galėsite sustiprinti peržiūrėdami ir pagal pirmą knygą sukurtą filmą.


Tai tikra ar netikra? Va tokį klausimą jūs kelsite skaitydami šią knygą, kuri privers jus abejoti realybe, o dėl to jausite, kaip širdis greičiau varinėja jūsų kraują po kūną arba jis stingsta venose dėl baimės ir nežinios. Paprastas RPG žaidėjų nuotykis miške pavirsta pavojingomis klajonėmis po prakeiktą vietovę.


Kokias dar knygas, kurios galėtų sukelti šiurpuliukus, jūs rekomenduotumėte įtraukti į šį sąrašą? Tiesa, neminėkite Stephen King. Jo kūrinių net nereikia minėti. Ir taip visi žino apie šio siaubų karaliaus kūrinius.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.