Kas geresnio nutiko… liepos 17 – 23 dienomis


Viena iš mano mėgstamiausių knygų yra „Ready player one“, pagal kurią dabar kuriamas ir filmas, kuris turėtų pasirodyti kitų metų pavasarį. Filmą režisuoja… Ogi Steven Spielberg Dabar pagaliau pasirodė keli kadrai iš būsimo filmo. Laukiu nesulaukiu ir pirmo anonso. (Kitty)


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Mena Massoud“Disney kino kompanija savo klasikinius animacinius filmus paverčia vaidybiniais. Dabar yra atskleista, kokie aktoriai atliks pagrindinius vaidmenis filme „Aladinas“. Aladiną įkūnis Mena Massoud (viršuje), o Džesminą – Naomi Scott (apačioje).

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Naomi Scott“


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „game of thrones season 7 ed sheeran“

Praėjusį sekmadienį po ilgo laukimo į mažuosius ekranus sugrįžta vienas populiariausių fantastinių serialų „Sostų karai“. Ir ar galite patikėti, kad sezono pirmoji serija sulaukė netgi 50 procentų didesnio žiūrovų dėmesio nei ankstesnės sezonų pirmos serijos? Pasirodo, kad pirmą seriją sugužėjo įvairiais būdais (t.y. tiesiogiai ir pakartotinai) žiūrėti apie 16.1 milijono žiūrovų. Oho!

Tiesa, pirmoje serijoje pasirodė Ed Sheeran. Gerbėjai pasidalino į kelias barikadas: vieni džiaugiasi jo pasirodymu, kiti – nelabai. Bet kaip ten bebūtų, garsus muzikantas ištrynė savo Twitter paskyrą.Vaizdo rezultatas pagal užklausą „maggie stiefvater rave cycle“

Universal Cable Productions paskelbė, kad  filmo „Saulėlydis“ režisierė Catherine Hardwicke prisideda prie rašytojos Maggie Stiefvater „The Raven Cycle“knygų serijos ekranizavimo Syfy kanalui.


Pasirodė naujas Marvel „Inhumans“ serialo anonsas.


Šią savaitę vyksta garsusis San Diego Comic-Con suvažiavimas, kurio metu filmų kūrėjai naudojasi galimybe pareklamuoti būsimus filmus ir serialus. Ne išimtis ir būsimas filmas apie Torą – galime išvysti jo naujausią plakatą:

Ir, žinoma naujausią treilerį:


Jei jus domina „Justice League“ būsimas filmas, turėtumėte žvilgtelėti į šį video:


 

Reklama

2 thoughts on “Kas geresnio nutiko… liepos 17 – 23 dienomis

  1. Kaip tik jau yra „Ready player one“ filmo anonsas. Bent iš anonso atrodo, jog nusimato įdomus filmas, būtų smagu, kad knyga būtų išversta Lietuvoje.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.