Kitas knygų griaužikų lygis. Įvairūs žaidimai


Youtube puslapyje keturi gerai žinomi vlogeriai viešėjo vienas pas kitą ir kūrė įvairius filmukus, kuriuose jie visi praleido nemažai smagaus laiko ir pamėtėjo tikrai įdomių minčių, kaip dar galima būtų pažvelgti į knygas ir jomis pažaisti. Prisipažinsiu, net baltas pavydas suėmė, nes ir pačiai būtų smagu padaryti tokius susitikimus ir išmėginti šias pramogas su kitais jaunimo literatūros gerbėjais. Gal yra norinčių? 😉

Taigi, gerai pagalvojus nusprendžiau pasižiūrėti į šių vlogerių kanalus ir parinkti jų pamėtėtas idėjas bei įdomius filmukus, kuriuos galėtumėte pasižiūrėti, o vėliau gal ir patys išmėginti jų pateiktus žaidimus.

Pradėkime nuo jų sugalvotos, gerai žinomo „Pictionary“ žaidimo versijos. Tikriausiai visi esate girdėję apie tradicinį „Pictionary“ žaidimą,  kuriame jums reikia traukti kortelę ir nupiešti ant popieriaus ar lentos, atsižvelgiant, ką turite, tą paminėtą daiktą, kad kitas asmuo atspėtų. Tai ne tik įdomus žaidimas visai šeimai, bet ir tiems, kurie mokosi kalbų ir pan. Tačiau šįkart vlogeriai sugalvojo pažaisti „Pictionary“ piešdami knygų viršelius. Žinoma, galima sugalvoti ne tik piešti viršelius, bet paimti ir visą knygos siužetą. Tikriausiai čia viskas priklausys nuo to, ką jūs patys sugalvosite.Kitame bendrame filmuke jie pasidalina komandomis ir mėgina kuo tiksliau atkartoti jiems pateiktų filmų plakatus. Tikriausiai geriausias patarimas žaidžiant šitą žaidimą būtų tas, kad asmuo, pas kurį žaisite, turėtų turėti daugybę įvairių daiktų, kad tikrai būtų smagu atkartoti filmų plakatus.

Kaip ir su „Pictionary“ žaidimu, taip ir šį galite pamodifikuoti atsižvelgdami, kas jums patinka. Gal jūs norėsite atkartoti ne filmų, o serialų plakatus? O gal knygų viršelius? Tik  jūsų fantazija gali jus apriboti šiuo klausimu.Kitame filmuke jie žaidžia kiek pamodifikuotas šaradas. Du iš žaidėjų negali matyti (jiems uždedami raiščiai ant akių), vienas negali girdėti (klausosi garsios muzikos), o ketvirtas kalbėti (jis rodys knygos šaradą). Atrodo smagiai ir įdomiai.Kitas įdomus žaidimas yra atspėti knygą pasakius vieną žodį. Vienas asmuo pasako žodį, kuris tiktų apibūdinti tą knygą, kiti mėgina po kartą atspėti knygos pavadinimą. Jeigu niekam nepavyksta, asmuo pasako kitą tą knygą apibūdinantį žodį, ir kiti žaidėjai vėl mėgina spėti knygos pavadinimą. Žaidimas trunka tol, kol kuris nors iš žaidėjų atspėja. Tada kitas po žodį apibūdina knygą. Žinoma, taisykles galite patobulinti bei pasunkinti, sakykime, tas žodis gali būti tik veiksmažodis ar būdvardis.Šitą žodžių dėliojimo žaidimą pavyks įdomiai sužaisti tik tada, jeigu namie turite nepaprastai daug knygų. Žaidimo taisyklės tokios, per tam tikrą laiką visi žaidėjai drauge turite pasinaudodami knygų pavadinimų pirmomis raidėmis sudėti kuo daugiau įvairių žodžių. Už kiekvieną pavykusį sudėlioti žodį jūs gaunate tiek taškų, kiek knygų jam buvo panaudota sudėti. Žinoma, taisykles galima ir pakoreguoti. Pavyzdžiui, jeigu žodis yra sudėtas iš daugiau nei penkių raidžių, gauni papildomų taškų ir panašiai. Taip pat mums truputį koją kiša ir lietuviškos raidės. Tai tikriausiai rašytumėte be jų. Bet, žinoma, čia bus taip, kaip jūs patys nuspręsite.Kitas jų žaistas žaidimas yra spėjimo žaidimas. Tikriausiai ne kartą teko matyti žmones, žaidžiančius šį žaidimą. Asmuo turi pasakyti, ką jo akys mato, o kiti turi atspėti, koks tai daiktas, t.y., knyga.Kitas žaidimas yra atspėti knygos pavadinimą. Atrodytų lengva ar ne? Bet pamėginkite jį atspėti, kai jis jums yra pasakomas iš kito galo. Jau ne taip lengva, ar ne? Už tai žaidimas jums suteiks nemažai džiaugsmo ir smagių akimirkų.

Šiam kartui būtų tiek.

Išmėginkite šiuos žaidimus ir smagiai praleiskite laiką!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.