Kas geresnio nutiko… birželio 19 – 25 dienomis


Pradėkime nuo vienos reikšmingiausių šios savaitės naujienų. Pasirodė antrasis „Sostų žaidimo“ serialo anonsas. Jame galima išvysti daugybę įdomių dalykų. Tačiau, kas įdomiausia, kad HBO slepia informaciją apie naują sezoną ir nesuteikia galimybių įvairiems puslapiams iš anksto dirstelėti į serijas, kad galėtų paruošti informaciją publikavimams. Priežastys? Pirmoji: HBO nenori, kad vėl pasikartotų scenarijus, kai serijos buvo anksčiau laiko nutekintos į internetą. Antroji: serialas jau pralenkė knygas ir norima išlaikyti įtampą bei paslaptį apie būsimus įvykius.


Kitų metų vasarą pasirodys naujasis filmas apie garsųjį dinozaurų parką. Į interneto platybes jau yra paleistos kelios intriguojančios nuotraukos, o šią savaitę pasirodė filmo plakatas su būsimo filmu pavadinimu. Pasigrožėkite 😉

//platform.twitter.com/widgets.js


Image result for Harry Potter: A Journey Through A History of Magic,

Naujienų, susijusių su Hariu Poteriu, yra daugybė. Kas netingi, vis perleidžia garsiąją seriją vis naujesniais ir įdomesniais viršeliais, o naujienos apie autorę ir jos veiklą vis nesibaigia. Dabar yra skelbiama, kad pasirodys nauja knyga Harry Potter: A Journey Through A History of Magic, kurioje skaitytojai galės atrasti dar nežinomų ir nematytų dalykų bei iliustracijų apie Hario Poterio pasaulį. Daugiau skaitykite: spausti čia


Šią savaitę visi knygų blogai ir užsienio naujienų portalai sprogsta nuo žinios apie naujausią būsimą John Green knygą, kuri pasirodys šį rudenį. „Turtles All The Way Down“, galima užsisakyti iš anksto Amazon puslapyje, kur ji jau tapo bestseleriu, vos tai paskelbus! Kol kas nežinoma, kaip atrodys šios knygos viršelis, tačiau po penkerių su pusės metų pertraukos John Green grįžta su dideliu trenksmu!

Viskas prasideda nuo besislapstančio milijonieriaus ir piniginio apdovanojimo pažado.„Turtles All the Way Down“ yra apie visą gyvenimą trunkančią draugystę, netikėtos sąjungos intymumą, „Žvaigždžių karų“ fanų perpasakojimus ir tuatarą. Tačiau viso to širdyje yra Aza Holms, mergina, keliaujanti per savo kasdienę egzistenciją su niekad neatsileidžiančia savo pačios minčių spirale. 


 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.