Kas geresnio nutiko… birželio 12-18 dienomis


Image result for sara zarr

Pradėkime naujienų apžvalgas nuo truputį senesnių naujienų, kurios sugebėjo pasimesti erdvėje ir laike. Pasirodo Sara Zarr knyga „Mergaitės istorija“ virsta filmu, jau yra pasirodęs ir anonsas.  Lietuvoje turime kelias šios autorės knygas ir tikriausiai ne vieną jos istorijų gerbėją. O jeigu dar nesate susipažinę su jos kūryba, tai gal šioji ekranizacija jus paskatins atsiversti knygas 😉


Image result for Heidi McLaughlinImage result for Heidi McLaughlin

Dėl šitos atrastos ekranizacijos mano kelnės yra pilnos laimės. „Forever my girl“ knygą skaičiau mažiausiai kelis kartus, ji daugiau priklauso New Adult ir suaugusiųjų kategorijai, tačiau net neabejoju, kad ir paaugliai ją pamėgtų. Deja, knygą galima perskaityti tik anglų kalba, nes į lietuvių ji nėra išversta. Bet gal pasirodantis filmas suvilios leidyklas? Kas čia žino.


Image result for 1 mile to you

Ir dar viena senesnė naujiena, kuri taip pat susijusi su knygos ekranizacija. Kiek pasidomėjau, mes neturime šios knygos išverstos. Taigi, džiugu, kad pasirodys filmas, kurį tikriausiai vienaip ar kitaip galės išvysti ir lietuviai. Iš anonso galime spręsti, kad filmas bus labai jausmingas.


Šioji naujiena gal visai nesusijusi su paauglių literatūra ir ekranizacijomis, tačiau ji yra svarbi fantastams, ypatingai undinių ir sirenų gerbėjams. Kitų metų vasarą turėtų pasirodyti paranormalus serialas su sirenomis/undinėmis, o šią vasarą pasirodė šio serialo anonsas.


David Levithan knygos „Kiekvieną dieną“ ekranizacijos darbai juda į priekį – jau žinoma, kad vieną pagrindinių vaidmenų – Rianon – vaidins Angourie Rice. Filmavimai praideda kitą mėnesį Toronte, kol kas žinoma tik tiek, kad filmas turėtų pasirodyti kažkada kitąmet.


O dabar dirstelėkime, kaip yra kuriami specialieji efektai vienoje iš labiausiai laukiamų vasarą pasirodančių serialų – „Sostų žaidimai“.

Reklama

3 thoughts on “Kas geresnio nutiko… birželio 12-18 dienomis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.