Citatų rinkinys: Estelle Maskame „Ar sakiau, kad ilgiuosi tavęs?“


Dar vienas įdomus citatų rinkinys. Šįkart jis yra sudarytas iš trečios ir paskutinės Estelle Maskame trilogijos. Ar jau spėjote ją paimti į rankas ir sužinoti, kaip pasibaigia dviejų jaunuolių meilės istorija? Jeigu taip, tai dabar metas prisiminti knygoje vietas, ištraukas ir citatas, kurios jums labiausiai įstrigo galvoje, suvirpino širdį ir privertė pamiršti jus supanti pasaulį.  Pasižiūrėkite, ar jos yra įtrauktos į šį rinkinį. Jeigu jų nerandate, paminėkite komentaruose 😉

P.S. Citatos yra paimtos iš trečios „DIMILY“ serijai priklausančios knygos, „Ar sakiau, kad ilgiuosi tavęs?“. Jeigu neskaitėte pirmų dviejų knygų, nepatariame skaityti šio įrašo, nes jame rasite spoilerių.

***

Įsukusi į Dedro aveniu mamos namų link, stebiu juos visus galinio vaizdo veidrodėlyje. Čeisas stovi prie didžiųjų durų kaip visados sutrikęs ir apsimiegojęs. Tėtis ir Ela ima šaukti vienas ant kito, jų rankos piktai juda. Nuvažiuodama ir palikdama juos visus suvokiu, jog mūsų šeima, kad ir kokia ji būtų, ima irti.
Tiesą pasakius, jau metai, kaip ji suirusi. (psl. 34)

***

Man peršti akis ir skauda krūtinę, bet žinau, kad mama kaip visada teisi. Iš gulėjimo lovoje ir žliumbimo visą dieną nebus jokios naudos. Mama tai sunkiai išmoko. Prisimenu. Tad prisiverčiu pakilti iš lovos, tegu ir be jokio noro. (psl. 47)

***

-Koks didžiausias skirtumas tarp tavo tėčio ir Tailerio? – tyliai paklausia mama ir vos patylėjusi atsako pati: -Tavo tėtis nesugrįžo. (psl. 54)

***

-Atsiprašau, – prataria jis. – Atsiprašau, kad išvažiavau. Galvojau apie save, o derėjo daugiau galvoti apie tave. Tu teisi – palikau tave vieną srėbti mūsų užvirtos košės ir dabar suprantu, kad blogai padariau. Nederėjo nutraukti ryšių su tavimi. Turėjau pasakyti, kad gyvenu Portlande. Turėjau anksčiau sugrįžti. Nereikėjo man visko sužlugdyti – ir žinai, kas blogiausia? Kažin, ar galiu viską pataisyti, ir nemanau, kad tu to nori. (psl. 119)

***

Mane užvaldo keistas troškimas, kitoks, nei buvo pirmiau. Paimu „Lucky Charms“ dubenį, bet jie visai ištižę, tad tiesiog makaluoju šaukštu. Bet mano akys įsmeigtos ne į javainius, kurių taip norėjau.
Jos žvelgia tik į Tailerį, turbūt jis yra didžiausias mano noras. (psl. 185)

***

-Turėtum didžiuotis, Taileri, – tvirtai įrėmiu į jį drėgnas akis ir paleidžiu jo ranką. – Suprask, terapija nereiškia, kad esi silpnas. Tai reiškia, kad esi stiprus, reikėtų save pagirti už tokį sprendimą. Tik pažiūrėk, atrodai daug laimingesnis. (psl. 224)

***

Dabar noriu jį pabučiuoti. Tikrai tikrai noriu, nes myliu jį. Juntu tai kiekviena savo esybės dalele, kiekviena kūno ląstele, visa savimi. Taip visada buvo ir nesvarbu, kad per praėjusius metu stengiausi save įtikinti, jog nieko nebeliko; tiesa ta, kad niekad nebuvo dingę. Myliu Tailerį nuo šešiolikos metų. (psl. 225)

***

Per šitiek metų įveikę gausybę kliūčių pagaliau esame laimingi. Ne viskas tobula. Vis dar kai ką aiškinamės, taisome klaidas ir šį tą keičiame. Žodžiu, stengiamės. Mes subrendome, daug ko išmokome ir – tai užvis svarbiausia – pagaliau tapome savimi.
Pagaliau, pamanau. Taip taip: pagaliau. (psl. 339)


Tailerio šypsena tarsi dar praplatėja, spragtelėjusios jo durys prasiveria. Jis labai lėtai grįžteli nuo manęs, atidaro jas ir įeina į kambarį. Durys vėl spragtelėjusios užsitrenkia – ir štai jo nebėra, lieku viena.

Aš taip tave myliu.

Nuo paskutinio Idenos pokalbio su Taileriu prabėgo metai. Vis dar širsdama ant jo, taip staiga išvykusio praėjusią vasarą, ji mėgina kurti naują gyvenimą, studijuoja Čikagoje. Per vasaros atostogas  Idena grįžta į Santa Moniką, bet ne ji viena nusprendžia parvykti namo…

Nuo tada, kai Idena su Taileriu visiems prisipažino esantys pora, Idenai teko vienai atlaikyti aplinkinių nepritarimą ir stebėti, kaip byra jos šeima, tad ji išties nenori nė matyti jo sugrįžusio. Bet kur jis buvo dingęs? Ir ar Idena tikrai nebemyli Tailerio, nors, regis tuo nė neabejoja? Ar juodu, nepaisydami šeimos nepritarimo, dar gali būti drauge?

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s