Kas geresnio nutiko… 15-21 gegužės dienomis


Naujas, ilgas Marvel „Gifted“ serialo anonsas. Kaip jis jums?


Naujausias „Mumijos“ anonsas atskleisdžia daugiau detalių apie būsimą filmą su Tom Cruise. Jei jums patinka paranormali fantastika, būtinai užmeskite akį:


Šiais laikais tikriausiai nieko nebestebina kibernetinės atakos, bet kai hakeriai prieš premjerą (gegužės 26 d.) pavagia naujausią „Karibų piratų“ filmą „Dead Men Tell No Tales“ ir paprašo išpirkos už jį, antraip paplatins jį internete dar prieš premjerą, tai jau darosi nebe juokinga… „Disney“ šis filmas yra labai vertingas, tačiau kompanija atsisako sumokėti reikalaujamą sumą.

karibų pirataiTikriausiai mažai kas nežino lenkų rašytojo Andrzej Sapkowski „Raganiaus“ serijos, pagal kurią yra sukurtas kompiuterinis žaidimas „The Witcher“. Šią seriją sudaro 7 knygos, Lietuvoje jas sutraukus į 6 dalis leido leidyklos „Dagonas“ ir „Eridanas“, o artimiausiu metu jos pasirodys ir po „Alma littera“ leidyklos vardu. Bet tai dar ne viskas – skelbiama, kad „Raganiaus“ serija keliauja į televizorių ekranus ir pasirodys „Netflix“ kanale anglų kalba! Kūrėjai sako, kad “knygos veikėjai yra originalūs, juokingi ir stebinantys“ todėl jie negali sulaukti, kada atgaivins juos. Kol kas deja nežinoma, kada šis planas bus įvykdytas.


Goosebumps 2 movie title

2015 metais pasirodė filmas „Goosebumps“, kuris buvo kuriamas pagal garsiau jaunimo siaubo istorijų kūrėjo R.L. Stine istorijas įtraukiant ir patį autorių, žinoma, ne pats autorius, o aktorius jį įkūnijo. Dabar yra paskelbta, kad bus antrasis filmas. Šis pasirodys 2018 metais ir vadinsis „Goosebumps: Horrorland“.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.