Deglas naktyje – Sabaa Tahir (viršelių karai)


Sabaa Tahir
Autorrė

Saulė šviečia, lauke šilta, o paukšteliai gieda… Rankose dabar tik trūksta įdomios knygos, kad dienos taptų nepakartojamomis. Bet taip sunku šiais laikais išsirinkti gerą knygą. Na, pamėginsiu jums eilinį kartą padėti ir į pagalbą pasitelksiu knygos viršelius, kurie visados mėgina sužadinti skaitytojo apetitą.

Šįkart suradau šešis naujausios Sabaa Tahir knygos „Deglas Naktyje“ viršelius. tai yra antroji dalis serijoje, kuri patiks kiekvienam fantastui, jeigu tik jį žavi nenuspėjami veikėjų gyvenimai ir pavojingas pasaulis. Antroje dalyje, kaip ir pirmoje, netrūksta nuotykių, pavojų ir netikėtų istorijos vingių 🙂

O dabar, prieš dirstelėdami į viršelius, prisiminkime arba susipažinkime, jeigu dar neturėjote tokios garbės, su oficialia knygos anotacija lietuvių kalba:

Laja ir Elijas veržiasi iš apsupties. Jie paspruko nuo Komendantės, bet ar pavyks išsisukti nuo mirties?

Tai neįmanoma – Elijas apnuodytas ir merdi. Jis tai su Laja, tai dvasių pasaulyje, kuriame kai kas jo jau laukia. Karys supranta, kad turi labai nedaug laiko padėti Lajai išvaduoti brolį iš Kaufo – kalėjimo, kurį akylai saugo sadistas viršininkas. Pavojų kupinoje kelionėje skleidžiasi jausmai: Laja ne tik drąsi, bet ir rūpestinga kario slaugytoja, o Elijas nori apsaugoti merginą nuo jos laukiančio sielvarto. Prie jų prisijungia Kinanas, tad Laja atsiduria tarp dviejų jai neabejingų vaikinų, o tai kelia jausmų sumaištį ir apsunkina kelionę. Elijui atsiskyrus nuo grupelės, Laja dar kartą patikrina savo jausmus.

O kai tai dabar jau padarėte, pasižiūrėkite į šešis viršelius ir vienam iš jų atiduokite savo balsą.

Pirmasis – Lietuvos/ Amerikos
Antrasis – Kinijos
Trečiasis – Prancūzijos
Ketvirtasis – Čekijos
Penktasis – Švedijos
Šeštasis – Vokietijos

3472893833126860351043683445054332334624

Na, ar išsirinkote jums gražiausią viršelį? Man tai labiausiai patinka Lietuvos/Amerikos ir Vokietijos viršeliai. Nors turiu pasakyti, Švedijos įspūdingas, bet, man žinant knygos siužetą, sunku viršelį susieti su tūriniu, nes kažkodėl pažvelgus į nuotrauką man atrodo, kad knyga turėtų būti apie raganas ir burtininkus ir gal dar kokį magišką kardą, o mes žinome, kad taip nėra  😀

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.