10 stadijų, gavus atmetimo laišką


1 stadija: Adrenalino antplūdis

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „an e letter sign“Vos tik atsidaręs elektroninį paštą, pastebi laišką pavadinimu „Atsakymas: Pateikimas“. Šis vaizdas trenkia tiesiai į saulės rezginį. Tu įkvepi oro ir užvedi pelytę ant laiško.

2 stadija: Šriodingerio katė

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „schrodinger's cat“Tik vienas pelytės paspaudimas ir sužinosi, ar tavo kūrinys buvo priimtas. Tačiau ir toliau sėdi priešais kompiuterio ekraną, nieko nedarydamas. Galiausiai nusprendi, kad šįkart atsakymas bus taip. Tačiau tu taip pat nenori tikėtis per daug ir imi įtikinėti save priešingai. Ne, taip tikrai nebus. Vis dėlto, kam save apgaudinėti, tu vis dar viliesi, kad tame laiške slepiasi teigiamas atsakymas.

3 stadija: Pasiruošimas smūgiui

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „anxiety“„Gerbiamas [Jūsų vardas],“ prasideda laiškas. „Dėkojame, kad pateikėte savo kūrinį [Projekto pavadinimas]…“

Iškart perskrodžia mintis: atmesta.

„Nors jūsų atsiųstas darbas intriguoja…“

Tikrai atmesta.

4 stadija: Smūgis

„…šiuo metu jis mums netinka. Linkime sėkmės publikuojant jį kitur. Nuoširdžiai…“

5 stadija: Literatūrinė analizė

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „magnifying glass meme“Tu negali atitraukti akių nuo laiško, skaitai jį vieną kartą, tada dar kartą, tuomet dar dešimt. Juk turi kažką reikšti tai, kad jie panaudojo tavo vardą, ne pavardę. Galbūt jie norėjo, kad tekstas skambėtų asmeniškai? Tikriausiai ne. Bet jie juk minėjo, kad tavo kūrinys „intriguojantis“. Galbūt tai geras ženklas? Tu greitai panaršai internete. Kažkoks žmogus yra paskelbęs lygiai tokį patį atmetimo raštą, kokį gavai ir tu.

6 stadija: Pyktis

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „smashing computer“Kodėl jie naudotų tokius žodžius kaip „intriguojantis“ formaliame laiške? Kam suteikti netikros vilties? Ir kuriems galams tau išvis reikia jų nuomonės ir išpūstų frazių?

Tu supykęs atsistoji ir išjungi kompiuterį.

7 stadija: Abejojimo savimi gremlinų maršas

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „self doubts“Tu žingsniuoji po kambarį, o galvoje siaučia tikras minčių uraganas. Kas jei tavo darbai niekada nebus publikuoti? Galbūt jie iš tikrųjų yra tokie netikę? Kas jei tavo plaukai atrodo kvailai, draugams esi nevykėlis, o tavo vaikai visą savo suaugusiojo gyvenimą praleis pas terapeutus dėl to, kad per mažai juos mylėjai?

Kas jei „darbas yra intriguojantis“ iš tikrųjų reiškia „darbas yra intriguojantis, bet jūsų stilius toks baisus, kad didžiausias darbas, kurį kada nors sugebėsite įgyvendinti bus susitikimo dienotvarkės paskelbimas“?

8 stadija: Liūdesys

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „grief“Tu išsidrebi ant sofos ir puoli kūkčioti. Tuomet pasistengi nuryti nesuvaldomą norą pulti prie kompiuterio ir ištrinti viską, ką kada nors esi parašęs. Arba tiesiog išmesti pro langą tą niekam nereikalingą gabalą plastiko ir nuveikti kažką tikrai naudingo. Galų gale visiškai pamiršti, kad kada nors svajojai tapti rašytoju.

9 stadija: Žaizdų laižymasis

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „eating ice cream“Tu pakabini didžiulį šaukštą ledų. Peržiūri visus mėgstamiausio serialo sezonus. Išsipasakoji (arba išsiverki) ant peties geriausiam draugui. Jis tau papasakoja, kad perskaitė tą trumpą istoriją, kurią jam siuntei ir vos nepaspringo besijuokdamas. Galų gale tu pasijauti šiek tiek geriau.

10 stadija: Kerštingi pateikimai

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „happy writer“Tu vėl atsisėdi prie savo kompiuterio ir puoli naršyti. Tau pateikimų siautulys. Vieną po kito siunti šiuos savo kūrinius šimtams įvairiausių gavėjų.

Še tau, Pone Intriguojantis Darbe.

 

Iš Writers Digest

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.