Kas geresnio nutiko… 8-14 gegužės dienomis


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „American Gods“„American Gods“ serialas dar tik įsibėgėja, tačiau jau yra pranešta, kad bus kuriamas ir antras šio serialo sezonas.


Vis daugėja ekranizuojamų Marvel darbų. Dabar pasirodė „Gifted“ serialo anonsas. Jame, kaip galite išvysti, jaunimas turi super galias 😉


MTV Movie & TV Awards renginio metu buvo galima dirstelėti į „Maze Runner: The Death Cure“ filmo filmavimo aikštelę. Tiesa, jokių ištraukų iš paties filmo nėra, tačiau tie žvilgsniai į filmavimo aikštelę leidžia spėti, kad vaizdai filme bus įspūdingi 🙂Pasirodė paskutinis „Wonder Woman“ filmo anonsas.


„Disney“ kino studija nustebins savo žiūrovus nauju filmu apie… zombius! Tai bus muzikinis-šokių filmas, pavadinimu Zombies. Tai bus istorija apie tai, kaip į žmonių mokyklą integravus zombius, sirgalių šokėja Addison (vaid. Meg Donnelly) ir zombis futbolininkas Zed (vaid. Milo Manheim) pamilsta vienas kitą. Skamba kiek nuvalkiotai, bet 2018 ,etais pamatysim, kas iš to išėjo.


Dar viena naujiena iš „Disney“ filmavimo aikštelių: kompanija ketina ekranizuota daug savo senų animacinių filmų, tarp kurių ir „Aladinas“, kuris, pasako jo režisieriaus Guy Ritchie, bus miuziklas. Po „Gražuolės ir pabaisos“ (2017) sėkmės „Disney“ nusprendė pasirinkti šį formatą kelioms kitoms filmukų adaptacijoms, įskaitant  „Liūtą karalių“ (rež. Jon Favreau),  „Dunmbo“ (rež. Tim Burton) ir  „Mulan“ (rež. Niki Caro).


Naujausiame „Thor: Ragnarok“ tarptautiniame erziklyje fanai gali žvilgtelėti į būsimo epo veiksmą! Peržiūrėjus anonsą tampa aišku, kad ši nauja dalis bus visiškai kitokia ir išsiskirs iš kitų šios frančizės filmų. Kalbama, kad pilnas filmo anonsas pasirodys vasarą Comic Con suvažiavime, premjera – lapkričio 3 dieną.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.