Geriausia piktadarė: „Užkerėtas dvaras“ ir „Žarija pelenuose“


Šiandien paėmiau dvi įspūdingo piktumo personažes iš dviejų įspūdingų fantastinių knygų jaunimui:  Amarantą iš „Užkerėtas Dvaras“ (kairėje)  ir Komendantę iš „Žarija pelenuose“ (dešinėje). Taigi, jeigu skaitėte šias dvi knygas, pamėginkite nuspręsti, kuris veikėjas jums įvarė daugiau baimės, siaubo ir pasišlykštėjimo, nes ką jau ką, bet šie du personažės tikrai pasižymi žiaurumu ir išradingumu 😀

Kad lengviau būtų prisiminti, apie kokius veikėjus kalbu (nors vargu, ar įmanoma pamiršti pagrindinius knygos piktadarius), pridedu ir nuotraukas. Viena iš jų yra gerbėjo nupieštas Amarantos portretas, o kita – nuotrauka paimta iš knygos anonso.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „a court of thorns and roses amarantha“ VS 

 

 

 

 

 

 

Taigi, įsižiūrėkite į nuotraukas, prisiminkite knygų siužetus ir balsuokite. Tegul geriausia piktadarė nugali! 

 

 


Ji – vergė. Jis – karys.
Imperija juos mokė būti paklusnius ir neapkęsti.
Bet jie pasirinko laisvę ir meilę.

Šalis, kurioje gimė Laja ir Elijas, kadaise buvo taiki ir klestinti. Tačiau užkariautojai ją pavertė baimės sukaustyta Imperija, valdoma negailestingo Imperatoriaus ir jam aklai paklūstančių karių su sidabrinėmis kaukėmis. Laja užaugo skurdžiame kvartale, tarp apšiurusių namų ir dulkėtų gatvelių, nuo vaikystės žinodama, kad už menkiausią nepaklusnumą Imperatoriui žiauriai baudžiama. Elijas, priešingai, priklauso išrinktiesiems – jis augo uždaroje Juodosios uolos akademijoje, kur berniukai nuo mažumės rengiami tapti Imperatoriaus armijos kariais. Skirtingiems pasauliams priklausantys Laja ir Elijas gimę būti nesutaikomais priešais, bet netrukus ima aiškėti, kad jų likimai susiję kur kas labiau, negu jiedu įtarė…Feirė – ypatinga mergina. Šeimai praradus visą turtą, ji tapo medžiotoja, kad galėtų pasirūpinti raišu tėvu ir dviem seserimis. Tačiau vienas šūvis pakeitė jos likimą. Nušovusi stebuklingą padarą, ji buvo įkalinta užkerėtame dvare.

Nugabenta į pavojingą, tik iš pasakų žinomą šalį, Feirė sužino, kad ją pagrobė ne žvėris, o Tamlinas, laumių Didysis Valdovas. Iš pradžių jam priešiški jausmai pamažu virsta aistros ugnimi, bet kyla grėsmė laumių šaliai. Feirei teks kovoti, kad išsklaidytų senovės prakeiksmą, kitaip Tamliną praras amžiams.


 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.