Spalvinimo knygelės


Kaip jau esate girdėję (o galbūt ir ne), užsienio knygynų lentynose jau stūkso gana nemaža krūvelė spalvojimo knygų su iliustracijomis iš mūsų visų mylimų knygų. Galbūt kuris iš jūsų užsimanys kurią vieną nusipirkti, tad žemiau rasite sąrašą ir trumpus aprašymus. Atkreipkite dėmesį, kad čia paminėjau tik oficialius leidimus, tokį pat sąrašą galite rasti ir goodreads.com.

 • Harry Potter, 4 dalys
 • The Hunger Games
 • Eragon
 • The Chronicles of Narnia
 • Percy Jackson and the Olympians
 • A Court of Thorns and Roses
 • The Selection
 • The Throne of Glass
 • The Red Queen
 • The Lunar Chronicles
 • The Mortal Instruments

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „the chronicles of narnia official coloring book“

Vos peržvelgusi keleto puslapių fotografijas internete iškart supratau, kuri bus mano mėgstamiausia. Tai – The Chronicles of Narnia knygelė. Nors, šiuo atveju mano požiūris gana subjektyvus. Visą knygų seriją perskaičiau būdama gal aštuonerių metų. Valandų valandas sėdėdavau ir tyrinėdavau smulkiausias iliustracijų detales. Taigi, esu tikra, kad visi šioms knygoms jaučiantys panašią nostalgiją, susigundys nusipirkti tokį patrauklų leidinuką.

Percy Jackson and the Olympians mane tikrai stipriai nuvylė. Žinoma, negaliu spręsti apie visą leidinį iš tų keleto puslapių, kurie man yra prieinami, tačiau darant prielaidą, kad paviešinti buvo patys geriausi, šią knygą rekomenduočiau tiems, kurie mėgsta piešti ir nesibodėtų patys užpildyti visus tuščius plotus, mat jų ten tikrai erzinančiai daug.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „harry potter the official coloring book“

Štai aš spalvinimo knygas renkuosi pagal tai, ar piešiniai jose yra detalūs, ar pakankamai daug smulkmenų, nes neįsivaizduoju nieko geresnio, kaip ilgai krapštytis prie sudėtingo plytelės ornamento arba raižyto lango rėmo. Harry Potter knygelė tarp savo puslapių turi paslėpusi tokių piešinių, prie kurių gali prasėdėti valandą ar net dvi, norėdamas viską padaryti tinkamai.

Nuo Harry Potter neatsilieka ir The Hunger Games leidinukas, pripildytas pažįstamų scenų iš filmų ir puikių citatų, kurias fanai neabejotinai moka atmintinai. Miniatiūristines iliustracijas puikiai demonstruoja ir The Throne of Glass, dar viena iš knygų, kurią visai susigundyčiau nusipirkti.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „the red queen official coloring book“

The Red Queen ir The Selection vertėtų nusipirkti visiems, kuriems patinka drabužių dizainas, mat šito gero čia tikrai per akis. Vis dėlto, mano nuomone The Selection paveikslėliams buvo galima parinkti įdomesnes scenas. Tos, kurias turime dabar, ilgainiui gali pasirodyti pasikartojančios ir netgi nusibosti.

The Lunar Chronicles ir The Mortal Instruments iliustracijos daugiau dėmesio skiria portretams negu peizažams, tad jos puikiai tiks šių knygų veikėjų gerbėjams.

A Court of Thorns and Roses bei Eragon atskleista vos keletas puslapių, tad susidaryti nuomonę tikrai sudėtinga, be to, nelabai sąžininga. O galbūt kas nors iš jūsų, skaitytojų, jau pradėjote spalvoti vieną iš šiu knygelių? Komentaruose lauksiu rekomendacijų ir pastebėjimų 🙂

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.