Kas geresnio nutiko… 17-23 balandžio dienomis7959473

Vince Flynn knyga „American assassin“ sulaukia ekranizacijos. Nors knyga ir nepriklauso jaunimo literatūros kategorijai, tačiau filme vaidina visam jaunimui pažįstamas aktorius Dylan O’Brien, kuris paliks paauglio vaidmenis ir mėgins įsijausti į suaugusio asmens personą.


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „shadowhunters“

Kita naujiena susijusi su „Shadowhunters“ serialu. Oficialiai paskelbta, kad bus kuriamas trečias šio serialo sezonas. Serialo antrojo sezono antra dalis (B) sugrįžta į mažuosius ekranus birželio septintą dieną.


Jeigu esate Marvel komiksų gerbėjai, tada kita mūsų turima naujiena jus turėtų nudžiuginti. Pasirodė naujo serialo „Cloak and Dagger“ anonsas. Serialas bus rodomas kitais metais.


Pasirodė pirmosios kelios nuotraukos iš būsimo septinto „Sostų žaidimo“ serialo sezono.


Kadangi „Deadpool“ visame pasaulyje sulaukė milžiniško pasisekimo ir uždirbo 783 milijonus JAV dolerių, kino kompanija „Fox“ nusprendė neapsiriboti vienu filmu ir jau skelbia antrosios dalies premjeros datą, kuri bus ne taip ir greit – 2018 birželio 1 dieną. tačiau jau galite pažiūrėti ištrauką iš naujojo filmo:


Visi „X failų“ mylėtojai, sukluskite! pranešama, kad dar šių metų pabaigoje pasirodys dar vienas šio serialo sezonas, kurio filmavimo darbai turėtų būti pradėti vasaros pradžioje.


Penktosios visų laukiamos „Karibų piratų“ dalies treileris atskleidė, kad naujausioje dalyje išvysime ne tik Orlando Bloomą, bet ir Keirą Knightley! Pastaroji žinia pagaliau buvo atskleista šią savaitę pasirodžiusiame dar viename filmo treileryje:


Daugelis jau tikriausiai spėjo pamiršti apie paskutiniąją „Bėgančio labirintu“ filmo dalį „Maze Runner: The Death Cure“, nes paskutiniu metu apie ją labai mažai kas buvo girdėti. Prieš tai, kai pagrindinė filmo žvaigždė  Dylan O’Brien susižeidė, vėliau gavo kitų labai viliojančių pasiūlymų, buvo numatoma, kad šis filmas pasirodys 2017 vasarį, paskui  premjera buvo nukelta į 2018 metus, o šiandien pagaliau paskelbta oficiali premjeros data – 2018 vasario 9 diena.


 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.