Popierinė princesė – Erin Watt (viršelių karai)


Šiandiena viršelių karuose susikaus naujos, karštos ir priklausomybę sukeliančios knygos  „Popierinė princesė“ viršeliai. Tai tikrai yra ne tik skambūs knygą apibūdinantys žodžiai, ypatingai priklausomybę sukelianti knyga, nes tai iš tiesų yra tiesa. Vos tik pradedi skaityti šią knygą, negali nustoti. Pamiršti, kas yra pusryčiai, pietūs, vakarienė, draugai… Na, gal prisimeni, kas yra tualetas 😀 Bet visa kita pavirsta blankiu prisiminimu. Taigi, džiugu, kad šioji knyga pasirodė ir Lietuvoje!

Tradiciškai prisiminkime/susipažinkime su knygos anotacija.

Knygos anotacija:

Iš skurdžių namų ir valstybinių mokyklų į pietinės pakrantės dvarus ir turtingų žmonių bendruomenes patekusi mergina stengiasi būti ištikima sau.

Ela Harper yra ta, kuri išgyvena. Kartu su nenuspėjama mama ji visą gyvenimą kraustėsi iš vieno miesto į kitą vos sudurdama galą su galu ir tikėdamasi, kad vieną dieną vargai baigsis. Po motinos mirties Ela lieka vienui viena.

Viena, kol jos nesuranda Kalamas Karalius. Šis žmogus ištraukia Elą iš skurdo ir atsiveža į savo prabangų dvarą, kur gyvena penki jo sūnūs, ir jie jos nekenčia. Kiekvienas Karaliaus sūnus žavesnis už kitą, tačiau nė vienas nėra toks patrauklus kaip Ridas, vaikinas, kuris pasiryžęs grąžinti Elą į lūšnyną, iš kurio ji atkeliavo.

Ridas jos nenori ir sako, kad Elai tarp Karalių ne vieta.
Galbūt jis teisus.
Turtas. Perteklius. Apgaulė. Elai neteko patirti nieko panašaus, bet jei ji nori išgyventi Karalių rūmuose, turi pradėti pati leisti karališkuosius įsakymus.

Dėmesio. Knyga skirta nuo 16 metų.

Ar matėte originalų knygos viršelį? Jis yra toks pats, koks viršelis yra ir Lietuvoje. Gražus, ar ne? Taigi, nereikia čia mums ir per daug stebėtis, kodėl dauguma šalių nusprendė nekurti savo viršelio, o panaudoti originalą. Dėl šios priežasties susikaus tik du viršeliai. Jie ganėtinai panašus į vienas kitą, bet turi vieną svarbų skirtumą – skiriasi jų karūna. Jums dabar reikia nuspręsti, kuri gi karūna yra dailesnė ir gražesnė 😉

Pirmasis – Lietuva/ Amerika
Antrasis – Serbija

34102453

Reklama

8 thoughts on “Popierinė princesė – Erin Watt (viršelių karai)

      1. Tiksliau, sugadino viršelį 😀 Teks dabar dėti kokį iš šiukšlių maišo padarytą aplankalą 😀

        Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.