KOVA: Tamlinas ir Risandas (Užkerėtas Dvaras)


Sukluskite „Užkerėto Dvaro“ knygos skaitytojai! Šiandiena pasižiūrėkime, kuris iš „Užkerėto Dvaro“ vaikinų turi šiuo metu daugiausiai gerbėjų Lietuvoje. Vėliau bus įdomu palyginti gautus rezultatus po to su kitais, kai pasirodys antroji dalis. Gal ji pakeis jūsų nuomonę apie personažus? Taigi, jeigu jau skaitėte Sarah J. Maas knygą ar esate bent kiek susipažinęs su turiniu ir vaikinais, nepatingėkite ir atiduokite savo balsą Tamlinui arba Risandui.

Internete radau kelis fan art piešinius, kuriuose knygos gerbėjai pavaizdavo šiuos du vaikinus kartu su Feire. Jeigu kartais primiršote, kaip kuris vaikinas atrodo, jie jums gali padėti prisiminti 🙂 Kairėje yra Tamlinas, kuris knygoje yra žavusis elfas, galintis pasiversti į pabaisą, ir pirmoje serijos dalyje dėvi kaukę, o  dešinėje  – Risandas. Jis yra  tamsusis ir paslaptingas vaikinas… kuris…. šioje knygoje tai gerietis, tai blogieties… Ah… Mirtinas mišinys. Sutinkate?  Tačiau jums dabar reikia priimti sunkų sprendimą.  Du vienas kito verti priešininkai, bet tik vienas šiuo metu gali būti skaitytoju favoritu. Kuris iš šių vaikinu bus nugalėtojas?

Tamlinas                                                                                    Risandas

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „tamlin fan art a court of thorns and roses“

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „tamlin fan art a court of thorns and roses“

AR

 

 

 

 

 

 

 

Metas BALSUOTI!

Ir komentuoti 😉Feirė – ypatinga mergina. Šeimai praradus visą turtą, ji tapo medžiotoja, kad galėtų pasirūpinti raišu tėvu ir dviem seserimis. Tačiau vienas šūvis pakeitė jos likimą. Nušovusi stebuklingą padarą, ji buvo įkalinta užkerėtame dvare.

Nugabenta į pavojingą, tik iš pasakų žinomą šalį, Feirė sužino, kad ją pagrobė ne žvėris, o Tamlinas, laumių Didysis Valdovas. Iš pradžių jam priešiški jausmai pamažu virsta aistros ugnimi, bet kyla grėsmė laumių šaliai. Feirei teks kovoti, kad išsklaidytų senovės prakeiksmą, kitaip Tamliną praras amžiams.

Sarah J. Mass sukurtas pasakojimas užburs ir nukels į stebuklingų galių turinčių būtybių pasaulio pakraštį. Tai pirmoji naujos maginės fantastikos trilogijos dalis.

 

Reklama

8 thoughts on “KOVA: Tamlinas ir Risandas (Užkerėtas Dvaras)

  1. aš deja jos ir neskaitysiu (nebent išverstų į lietuvių), visai gerai jei ir išplepėsit:)
    bet jau po pirmos dalies man labiau patiko Risandas, o Tamlinas… na nežinau… kažkos (bailys, kvailys?), nes visiškai pabaigoj nemokėjo pasipriešint Amarantai… kai tuo tarpu Risandas kovojo, nors ir bergždžiai. o antroj dalį tai išviso pradėjos žiaaauriai pykt ant Tamlino.:)

    Patinka

  2. Risandas nėra toks jau ir tamsus veikėjas jeigu perskaityti visas 3 knygas . Ir išvis žmonės , kaip jūs galite balsuoti už Tamliną ? Jis kažkoks … ne toks .Nepatinka man jis .

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.