Sindė – Marissa Meyer (viršelių karai)


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Marissa Meyer“Šiame viršelių karų įraše šiandien susikauna daugybė Marissa Meyer knygos „Sindė“, kuri pateikė kitokią pelenės istorijos versiją su įdomiomis detalėmis, viršeliai. Ar jau skaitėte šią knygą? Jeigu taip, iškart galite keliauti prie viršelių ir balsavimo, o jeigu ne, tai susipažinkite su anotacija, kuri jums suteiks progą susipažinti su knyga ir pasirinkti gražiausią bei istorijai tinkamiausią viršelį.

Knygos anotacija:

Ar pavyks šių laikų Pelenei apsaugoti savo ir visos žmonijos ateitį?

Sindė gyvena triukšmingame Naujajame Pekine, čia ji tik antrarūšė pilietė, pamotės ir jos dukterų tarnaitė. Nors merginos kūne yra mechaninių dalių, kurios buvo vienintelė galimybė išgyventi po nelaimingo atsitikimo, jos širdis liko jautri artimųjų nelaimėms, laisvės troškimui, ištikimybei ir meilei.

Kasdienį pamotės engimą ir sunkią darbų naštą sutrikdo netikėtas susitikimas su žaviu princu Kajumi. Įsižiebusi meilė apverčia jos gyvenimą aukštyn kojomis. Bandydama įspėti savo mylimąjį apie jam gresiantį pavojų, mergina įsitraukia į kovą su piktąja Mėnulio karaliene ir patenka į nelaisvę, kurioje paaiškėja neįtikėtina tiesa apie jos gyvenimą…

Pirmoji „Mėnulio kronikų“ dalis „Sindė“ pasakoja apie šešiolikmetę merginą, gyvenančią su pamote ir dviem jos dukterimis. Ji paklusniai vykdo visus jai skirtus darbus ir aprūpina šeimą pinigais. Paprastas kuklios merginos gyvenimas ima keistis, kai ją likimas suveda su Naujojo Pekino miesto princu Kajumi, ant kurio pečių, mirus tėvui, užgriūva atsakomybė už karalystės gerovę ir ateitį. Negana to, paaiškėja, kad Sindė yra ypatinga – ji viena iš nedaugelio likusių Žemės gyventojų, atspari mirtinam virusui, išžudžiusiam didžiąją dalį žmonijos. Ir galbūt ji vienintelė gali išgelbėti visą Žemę nuo mirtino užkrato…

Ilgai pati žvelgiau į viršelius mėgindama nuspręsti, kuris iš jų man labiausiai patinka. Vokietijos viršeliai dažnai būna tikrai įdomūs ir gražūs, bet šįkart žvelgdama į jos turimą viršelį pagalvoju apie klasikos knygas, kurias jau parduoda ne viršelis, o pavadinimas. Vėliau pagalvojau apie Italijos. Mintis gera, bet kažkodėl man primena daugiau vaikų knygų viršelius. Turkijos viršelis gąsdina. Vėliau yra daugybė batų 😀 Lietuvos/Amerikos man patinka, nes originalas, tačiau kažkodėl keistai (gerąja to žodžio prasme) žiūrisi Kinijos viršelis. Jis, kaip ir originalas, sujungia pasaką su futuristiką.

Kaip matote, man išsirinkti viršelį nelengva. O kaip sekėsi jums?

Pirmasis- Lietuvos/ Amerikos
Antrasis – Vokietijos
Trečiasis – Ispanijos
Ketvirtasis – Italijos
Penktasis – Portugalijos
Šeštasis – Turkijos
Septintasis – Bulgarijos
Aštuntasis – Kinijos

sinde-menulio-kronikos-1-dalis17853376259230001350860116077194243078631785722530108733

kitty

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.