Puolusieji (Fallen) filmo apžvalga


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „fallen brazil poster“Puolusiųjų“ (angliškai „Fallen“) filmas tikriausiai buvo vienas mistiškiausių jaunimo literatūros knygų ekranizacijų. Daug serijos gerbėjų netgi ėmė ir pamiršo, kad knyga yra ekranizuojama, nes, be kelių nuotraukų, mes ilgą laiką nieko nebuvome gavę. Netgi buvo spėlionių, kad gal filmas taip niekados ir neišeis, nes nuo jo filmavimo pradžios jau praėjo netgi keli metai, o tiksli premjeros diena taip niekada ir nebuvo paskelbta.

Tačiau 2016 m. antroje pusėje pasirodė filmo anonsas ir gerbėjai sukruto, nes netrukus buvo paskelbtos ir datos, kur ir kada bus galima išvysti filmą. Žinoma, Lietuvoje jis nebus rodomas, tačiau nesijaudinkite, filmas jau yra įkeltas į internetą.

Rašytojas Lauren Kate. Nuotrauka: Emma Davies

Išvydusi tai, negalėjau patikėti savo akimis ir mečiau visus darbus, kad galėčiau pasižiūrėti taip ilgai laukto filmo su angelais. Kadangi filmo anonse atrodė, kad filmo kūrėjai nesusimovė su angelo sparnais, mažai jaudinausi, kad specialūs efektai mane gali sudirginti. Taigi, tiesiog patogiai įsitaisiau ir įsijungiau filmą, kuris, beje, ganėtinai trumpas, apie pusantros valandos.

Faktai apie filmą. Tačiau pirmiausia truputis įdomybių apie patį filmą. Filmą režisavo Scott Hicks, o filmo žvaigždės yra Addison Timlin, Jeremy Irvine, Harrison Gilbertson ir Joely Richardson.

Iš pradžių filmas turėjo pasirodyti 2015 metų rudenį, tačiau vėliau autorė patvirtino, kad filmas pasirodys 2017 metų pradžioje, tačiau kai kur jis buvo pradėtas rodyti truputį anksčiau. Filipinuose, Malazijoje ir Singapūre filmą gerbėjai galėjo išvysti 2016 m. lapkričio 10 d.

Wenckheim-kastély pilis (Szabadkígyós)

Lotus Entertainment kino studija pradėjo filmo ekranizacijos darbus, kai įsigijo ekranizacijos teises 2009 gruodį. Tačiau pirmoji šias teises buvo įsigijusi Walt Disney Pictures kompanija, ir nepašykštėjo; nusipirko visos sagos teises, bet, kaip žinome dabar, ji vėliau pasitraukė iš veiksmo. 2014 m. gegužės mėnesį Budapešte, Vengrijoje, buvo pradėta ieškoti tinkamų filmavimo vietų filmui.

Jeigu jums įdomu, filmas buvo filmuojamas Tura pilyje, vėliau Wenckheim-kastély  pilyje (Szabadkígyós). Filmavimo darbai truko apie penkis mėnesius, o vėliau prisidėjo kelios savaitės įrašinėjant balsus tarp liepos ir rugpjūčio.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „lauren kate fallen film“

Nuomonė apie filmą. Kadangi pirmą knygą serijoje skaičiau ganėtinai seniai, miglotai prisimenu visą siužetą. Iš dalies tai geras dalykas, nes tai netrukdė žiūrėti filmo, tad tiesiog juo mėgavausi be jokio didelio nusistatymo. Tačiau iš kitos pusės… Negalėsiu lyginti knygos ir filmo. Nebent kai vėl perskaitysiu knygą 😀

Kalbant apie filmo dekoracijas ir veikėjus… Na, vietomis žvelgdama į pilį man dingtelėdavo mintis, kad tikriausiai ta pilis labai jau apleista ir joje turėtų būti mirtinai šalta 😀 Man norėjosi, kad būtų daugiau žmonių/mokinių mokykloje, nes dabar atrodė, kad ten nėra daug asmenų.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „fallen movie kate lauren“Specialieji efektai man patiko. Tai, kaip buvo nuspręsta parodyti angelų sparnus… Mane sužavėjo. Tikrai įdomus ir ganėtinai netradicinis būdas. Juk reikia pripažinti, kai yra vaizduojami angelai, tai jų sparnai būna didžiuliai ir su plunksnomis, o šie sparnais buvo truputį kitokie ir dar tas garsas juos liečiant.

Kalbant apie garsą, tai įgarsinimas vietomis man atrodė kažkoks keistas: kartais per garsus tai scenai arba net nepastebi, kad veikėjo lūpos tartų tuos žodžius.

Personažai. Na, Danielis tai man patiko. Gražus aktorius 😀 Lusė buvo viso filmo metu vaikščiojanti rami zombė. Mane jos mieguistas veidas ir tas ramus balsas jau filmo pabaigoje truputį pradėjo erzinti, nes norėjosi, kad ji imtų ir pabustų iš tos būsenos. Mūsų blogiukas… Jis pasireiškė filme ir bendrame fone atrodė ryškiau nei kiti personažai.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „fallen movie kate lauren“Mėgtamiausios scenos. Man patiko filme kelios scenos. Taigi, pirmoji buvo fektavimosi pamoka. Jau peržiūrėjau ją kelis kartus ir negaliu nustoti žavėtis. O dar Danielio veido mina suvokus, kad jos kovos stilius jau kažkur matytas… O dar mergina prisimena tuo momentu savo ankstesnį gyvenimą… Tiesiog man tai viena iš geriausių scenų šiame filme. Žinoma, kita gera scena yra muštynės 😀 Įspūdingai atrodė besikaunantys angelai, žaibai danguje. Tačiau kol kas fektavimosi scena mano mėgstamiausia 😉

Filmo trūkumai. Norėjosi, kad filmas būtų ilgesnis, kad personažai būtų geriau išvystyti ir pateikta daugiau įvairių dalykų ne tik su pagrindiniais angelais, bet ir kitais, kurie gyveno mokykloje. Dabar jie tarsi yra, tarsi nėra… ai, čia niekam nerūpi :/ Taip pat mane erzino vietomis tas keistas įgarsinimas ir vėliau Liusės zombio būsena.

Reziumė: Man patiko filmas ir ketinu jį dar kelis kartus peržiūrėti. Žinoma, reikia pripažinti, kad jis nėra tas aukščiausios klasės ar atimantis žadą (jeigu toks būtų, tai ir Lietuvoje būtų rodomas), kadangi filmo biudžetas nebuvo toks. Tačiau šis filmas ir nėra pats prasčiausias.

Filmą galite jau rasti: Filmai.in puslapyje.

Visos knygos serijoje:

 

Filmo anonsas:

Reklama

11 thoughts on “Puolusieji (Fallen) filmo apžvalga

   1. Parsisiunčiau, šiandien po darbo žiūrėsiu. Kaip tik apsirgau, tai jei užmigsiu bežiūrėdama, gal nebus nieko baisaus :)))

    Patinka

 1. Sveiki, pritariu dėl zombiškumo, mokyklos tuštumo..Man dar užkliuvo vietomis suliejamas vaizdas..Trūko išbaigtumo, norėjosi ilgesnio filmo..Šeip filmas puse velnio 5 iš 10 balų. Lauksim tęsinio, gal labiau pateisins lūkesčius.

  Patinka

   1. Bežiūrėdama filmą vakar, pagalvojau kad YA knygas turėtų būt labai sunku ekranizuot. Kai skaitai knygas, viskas atrodo taip jausminga, miela (tas įsivaizduojamas “filmas“ galvoje), o kai žiūri ekranizaciją- tie patys veiksmai labai dažnai atrodo kvaili ir vaikiški.

    Patinka

 2. Man filmas labai patiko, kaip ir knyga ir norėjosi kaip ir daug kas sakė, kad filmas būtų ilgesnis. O šiaip filmas nuostabus ❤ ir man taip pat labai patiko scena kur Danielis su Liuse kovėsi ir aišku kaip Kemas su Danieliu susimušė netgi 2 kartus dėl Liusės.

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 3. OMG kitaip negaliu pasakyt kaip siaubas, nežinau kaip jums, bet filmo versija mane visiškai nuvylė. perskaičiau visas knygas su malonumu, bet net trečdalio to kaifo kuri skaitant jaučiau nebuvo žiūrint. iš knygos paimta tik idėja plius paimta ir perdaryta sena jau iš antros knygos. taip knyga įvadinė stebuklų nelabai gali tikėtis, bet ryškiai ne ta kompanija dirbo su šia knyga. jei jie taip sudirbo pirmą knyga tai apie kitas net baisu pagalvot. gaila labai gaila….. Saulėlydžio serijoj buvo rimtesnių iššūkių nei čia, bet susitvarkyta be priekaištų.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s