Viskas, viskas – Nicola Yoon (viršelių karai)


Ar ką nors žinote apie knygą „Viskas, viskas“? Tikriausiai viena ausimi esate girdėję šį pavadinimą, o viena akimi regėję ir knygos viršelį. Juk šioji knyga dabar yra ekranizuojama. Neseniai pasirodė pirmasis filmo anonsas, kurį pasižiūrėjus norisi iškart išvysti ir filmą arba pagriebti knygą.

Šiandiena knygų karuose nusprendžiau pririnkti šios knygos drabužėlių. Iš viso jų surinkau netgi devynis, tačiau jų yra ir daugiau, bet, suprantate, kas per daug, tas nesveika. Taigi, atrinkau tik devynis, bet prieš juos išvysdami, kaip ir visados susipažinkite su knygos anotacija arba ją prisiminkite, kad ne tik rinkdami viršelį atsižvelgtumėte į jo grožį, bet atkreiptumėte dėmesį, ar šis drabužėlis perteikia ir knygos mintį bei atmosferą.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „nicole yoon“
Autorė

Knygos anotacija:

„Viskas, viskas“ –  serijos jaunimui „Paribio istorijos“ knyga. Šių istorijų veikėjai iš tiesų yra atsidūrę ties riba: gyvenimo ir mirties, vienatvės ir bendrystės, ligos ir išgijimo, meilės ir atstūmimo, pasmerkimo ir atleidimo, nuopuolio ir pakilimo naujam gyvenimui. Riba tarp gėrio ir blogio, šviesos ir tamsos yra slidi, perregima ir vos juntama. Turi gerai įsižiūrėti ir visada atsiminti, jog per gyvenimą reikia žengti labai atsargiai – nesužeidžiant, nepaminant kito, ištiesiant ranką ir pakišant petį, nes niekada nežinai, kada pats balansuosi ant savosios bedugnės krašto.

Madlina Vitjė kenčia nuo reto genetinio susirgimo – alergijos išoriniam pasauliui. Ji tokia alergiška, kad per visą gyvenimą nėra peržengusi namų slenksčio. Gyvena susitaikiusi su esama padėtimi, kol kaimynystėje įsikuria jaunuolis Atlanto vandenyno akimis. Tarp jų užsimezga pažintis, perauganti į sudėtingą romaną. Romaną, kuris sukels abejonių, ar Madlina išties yra ligonė. Gal serga ne ji? Gal veikiau jos mama, patyrusi kraupią netektį, kai girto vyro vairuojamas sunkvežimis užmušė jos sutuoktinį ir sūnų – Madlinos tėtį ir brolį. Ši tragedija taip sukrėtė moterį, kad ji ryžosi visomis išgalėmis saugoti dukrą, ją „susargdinti“ ir neišleisti jos iš namų.

Tai knyga apie mamą ir dukrą, apie pirmąją meilę, kuri atveria pasaulį, riziką ir ryžtą išsiveržti iš savojo kiauto, kad įrodytum, jog iš tiesų gyveni.

O dabar, kai susipažinote su anotacija, galite apžiūrėti devynis parinktus viršelius. Dauguma jų, kaip atkreipsite dėmesį, turi gėlių ornamentų motyvus, kas iš tikrųjų yra ir ant originalaus angliško viršelio.

Pirmasis – Lietuvos
Antrasis – Amerikos
Trečiasis – Olandijos
Ketvirtasis – Bulgarijos
Penktasis – Portugalijos
Šeštasis – Vokietijos
Septintas – Čekijos
Aštuntasis – Turkijos
Devintasis – Švedijos

viskas, viskas1869243129922865 318693013180484025533956

272357482941805931851008

Asmeniškai, man Čekijos viršelis per daug ryškus ir nemalonus akiai. Kartą galiu į jį pasižiūrėti, bet tik tiek. Šį kartą labiausiai patiko Portugalijos. Tiesiog man gera žiūrėti į šį viršelį, nors jis tikrai turi daug panašumų į kitus, tačiau kartu jis ir labai skiriasi.

O kokios jūsų nuomonės?
Gal sutampa su maniške, o gal nesutampa? Padiskutuokime apačioje 😉

kitty

Reklama

4 thoughts on “Viskas, viskas – Nicola Yoon (viršelių karai)

  1. Bent jau man originalus dažniausiai būna gražiausias. O šį kartą lietuviškas… net nežinau. Labai jau netraukia akies.

    Patinka

    1. Bet kartais pasitaiko, kad ir ne originalusis būna gražus 😀 Bent jau man tai šįkart patiko labiau kitas 😀

      Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.