Gėlė – Elizabeth Craft, Shea Olsen (viršelių karai)


Šiandien dirstelėkime į naujos knygos „Gėlė“ drabužėlius. Ar jau skaitėte šią šiuolaikinę realistinę romantinę knygą jaunimui ir ne tik? O gal net nieko nežinote apie šią knygą. Jeigu taip, susipažinkite su jos skirtingų šalių viršeliais ir prisidėkite su kitais knygų mylėtojais balsuodami, kuris viršelis gražiausias ir labiausiai tinka istorijai. Žinoma, jeigu nesate nieko girdėję apie knygą, prieš balsuodami susipažinkite su jos anotacija, kad bent truputį žinotumėte, apie ką yra knyga.

Knygos anotacija:

PASIAUKOJIMAS. MEILĖ. TROŠKIMAI… KARTAIS TURI BŪTI PASIRUOŠĘS PAAUKOTI VISKĄ

Štai ko aš visuomet siekiau:
– būti pirmūne savo klasėje;
– daryti viską, kad močiutė manimi didžiuotųsi;
– o svarbiausia, troškau įrodyti, kad galiu pasiekti tai, ko visa mano šeima neįstengė – įstoti į Stanfordo universitetą.

Mano mama ir sesuo per daug rūpinosi nereikšmingais ir tuščiais dalykais, tarsi apsėstos ieškojo meilės tol, kol iš rankų išleido savo ateitį. Ir kol galiausiai prarado viską.
Stebėdama jų gyvenimą pažadėjau sau, kad jokiam vaikinui neleisiu manęs blaškyti, niekas man nesutrukdys siekti savo tikslų. Tą pažadėjau ir savo močiutei.
Tačiau visa tai buvo prieš sutinkant Teitą…
Prieš didžiausiai popžvaigždei planetoje susidomint manimi.


Gerai, o dabar, kai truputį žinote apie knygos turinį, dirstelėkime į viršelius. Iš viso jų yra penki ir visi savotiškai gražūs bei įdomūs. Kas įdomiausia žvelgiant į juos, tai, kad dauguma jų nusprendė palikti anglišką knygos pavadinimą (šiuo atveju Vokietija ir Ispanija), o Rusija sugalvojo pavadinimą (liet. „Visi rožių atspalviai“).

Taigi, apžiūrėkite viršelius ir balsuokite 🙂

Pirmasis – Lietuvos
Antrasis – Ispanijos
Trečiasis – Rusijos
Ketvirtasis – Amerikos
Penktasis – Vokietijos

gele-elizabeth-craft-ir-shea-olsen312828543218217627220711 30759461

Asmeniškai man patinka lietuviškas viršelis, kurį taip pat turi kelios kitos šalys. Rusiškas viršelis… turiu pasakyti, rusiškų knygų viršeliai jaunimui labai panašaus dizaino, bent jau taip papuola viršelių karuose 😀 Šis dizainas man ne prie širdies. Jums?

kitty

Reklama

3 thoughts on “Gėlė – Elizabeth Craft, Shea Olsen (viršelių karai)

 1. Rusiški viršeliai yra tragiški. Man jie dažniausiai asocijuojasi su meilės romanais (ypač tokiais mažais, su daugybe erotinių scenų), tad labai dažnai net nesupranti kad tai yra YA knyga.

  Patinka

  1. Dar tik neatkreipiau dėmesio, ar ten visiškai visos paauglių knygos tokiais viršeliais, ar ten yra viena leidykla, kuri tokiai leidžia, nes tikrai, jie man irgi, asmeniškai, nėra patrauklūs

   Patinka

   1. Man rodos paskutiniu metu daugiau originalių viršelių atsirado (gal dėl to kad pradėjo piktintis skaitytojai).

    Mane erzina kitas dalykas – kartais sunku rasti naujas (ar seniau išleistas) jaunimo knygas nes jos labai dažnai būna neaišku pagal ką išskirstytos. Aš seku leidyklą AZBUKA (nes laukiu kada išleis antrą “Užkerėto dvaro“ knygą), ten pvz yra serija Lady Fantasy ir į ją įeina knygos “Atranka“, “Sirena“, “Užkerėtas dvaras“, “Glass throne“ serija, bet yra ir daug paprastų meilės romanų. O dar kai būna tie tragiški viršeliai su paprastais žmonėmis tai išvis nėra šansų suprast kokio turinio ta knyga yra 🙂

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.