Romantiškos knygos realistams


Artėjant Valentino dienai įdomu dirstelėti, kokias romantiškas knygas paaugliams mes turime. Žinoma, dauguma knygų vienaip ar kitaip įkrenta į romantikos kategoriją, tačiau pamėginkime atrinkti tik tas istorijas, kuriose romantika yra ypatingai stipri ir… karšta. Šiame sąraše bus tik realistinės.

Taigi, pati pradžia tikriausiai nieko nenustebins. Pirma serija yra rašytojos Jessica Sorensen. Tiesa, seriją sudaro truputį daugiau dalių, o trečioji knyga gali būti skaitoma neperskaičius pirmų dviejų. Šioje serijoje pasakojami sudėtingi, tačiau įdomų į suaugusiųjų pasaulį žengiančių veikėjų gyvenimus. Knygos tinka vyresniems paaugliams ir suaugusiems.

cdb_Elos-ir-Mico-paslaptis_z1cdb_Ela-ir-Micas-amzinai_z1cdb_Lilos-ir-Etano-klystkeliai_z1

„Ko aš nepasakiau…“ priklauso  „Alma littera“ leidyklos leidžiamai serijai  „Beveik suaugę“. Šioje knygoje yra pasakojama realistiška meilės istorija apie paauglius ir jų sudėtingus gyvenimus. Pagrindinis personažas per avariją netenka kalbėjimo dovanos ir jam reikia išmokti prisitaikyti prie gyvenimo iš naujo. Atrodytų, kad viskas griūna ir slysta jam iš rankų, bet nelaimė jį suartina su mergina, kuriai jis seniai puoselėja šiltus jausmus.

 cdb_Ko-as-nepasakiau_z1

Stephanie Perkins, kuri parašė  „Ana ir prancūziškas bučinys“ Nanorwimo metu, sukūrė savo pirmajai daliai dar dvi knygas. Tačiau mes turime, deja, tik dvi pirmas.  Šios knygos tikras saldainiukas mėgstantiems realistines ir romantines knygas. Kiekviena dalis gali būti skaitoma neperskaičius kitos. Taigi, galite iš tikrųjų pasirinkti, ar norite būti labai romantiški (tada imkite pirmą dalį), ar truputį pakvaišę (tada imkite antrą dalį). Tačiau nesvarbu, ką pasirinksite, nes abi dalys šaunios ir privers pamiršti jus supantį pasaulį.

cdb_Ana-ir-prancuziskas-bucinys_z1Lola ir vaikinas is gretimo namo

Bet jeigu norite tikrai kažko karšto, kur vaikinas gali muštis ir yra sveikai pavydus…  „Aš + jis“ serija bus tada pats geriausias pasirinkimas. Pirma dalis yra pasakojama iš merginos perspektyvos, o antroji – iš vaikino. Taigi, turite proga pažvelgti į tuos pačius įvykius iš abiejų pagrindinių veikėjų perspektyvų. Ar gali būti šauniau ir… karščiau?

cdb_As-ir-jis-tikra-katastrofa_z1cdb_As-+-ji-Vaiksciojanti-katastrofa_z1

„Lengvai“ dar viena realistinė romantinė istorija. Joje veikėjai nėra paaugliai, truputį vyresni, todėl šioji meilės istorija dar vienas saldainiukas jums. Palikite namus ir nukeliaukite į universitetą, kuriame gimsta nauji ir šilti jausmai.

cdb_Lengvai_z1

„Slemas“ – nuostabi knyga, kuri ne tik privers įsimylėti personažus, nerimauti dėl jų ir tiesiog tirpti kaip šokoladas ant ugnies dėl šiltų jausmų aprašomų knygoje, tačiau ir susipažinti, jeigu dar nežinote nieko, su slemo poezija. Šios knygos arkliukas yra tai, kad meilės sūkuryje atsiduria mokinė ir jos mokytojas 😉

cdb_Slemas_z1

Estelle Maskame  „DIMILY“ serija irgi būtinai turi būti įtraukta į šį sąrašą. Kol kas Lietuvoje mes turime tik pirmas dvi dalis, bet šįmet turėtume sulaukti ir trečiosios. Laukiate? Šių knygų arkliukas yra tai, kad istorija pasakojama paprastu ir lengvu skyriumi, o veiksmas sukasi aplink įseserės ir įbrolio meilę. Kaip jiems pavyks susitvarkyti su jausmais? Ar jie išdrįs būti kartu? Atsakymus sužinosite perskaitę šią seriją.

ar sakiau tau, kad tave myliuar sakiau, kad tu man reikalinga

Vyresniems paaugliams ir suaugusiems skirta wattpad sensacijos Anna Todd knygų serija „After“ įkaitins jums kraują ir suteiks ne vieną valandą malonumo. Juk šiai serijai priklausančios knygos turi nemažai puslapių.

after kai mes susitikome 2after-kai-mes-pasiklydom-iKai mes paklydom IITODD_After_6virselis.inddafter kai messusitikomebefore-kai-as-tave-pamaciau

Viena iš mano mėgstamiausių, šilčiausių ir kartu linksmiausių romantinių knygų, kurią tikriausiai galėčiau skaityti šimtus kartų. Taigi, jeigu ieškoti linksmos romantikos, turėtume pasiimti šią knygą  į rankas 😉

Mano-gyvenimas-salia_z1

Papildymas:

Linksma ir šiuolaikinė meilės istorija. Atsivertę knygą jūs raudonuosite, juoksitės, pyksite ir verksite kartu su Interneto Mergaite.  Be to, skaitydami šią istoriją pakeliausite po pasaulį ir susitiksite karštą kylančią roko muzikos žvaigždę 🙂

girl online interneto mergaitėgirl online 2

Šias dvi knygas patartina skaityti vyresniems paaugliams ir vėliau, žinoma, suaugusiems. Šios dvi knygos įtrauks ir nepaleis. Drama vykstanti juose verčia kartais ir susimąstyti, ir nekęsti gyvenimo, bet taip pat privers jį pamilti ir jį išnaudoti kiek tik galima daugiau.

beveik-niekada beveik-visada

Šmaikšti, įdomi ir šilta serija, kuri įtrauks nuo pirmo puslapio ir priverst įsimylėti visus veikėjus iki vienos. Ką jūs darytumėte, jeigu per klaidą jūsų meilės laiškai su prisipažinimais būtų išsiųsti vaikimas?

cdb_Visiems-vaikinams-kuriuos-mylejau_z1ps vis dar tave myliu

Kokios dar knygos turėtų būti įtrauktos į šį sąrašą? Tik nepamirškite, kad jos turi būti realistinės ir kartu tos, kuriose veikėjai nekovoja su antgamtiniais sutvėrimais ir neturi jokių galių.
kitty

Reklama

5 thoughts on “Romantiškos knygos realistams

 1. Manau į šį sąrašą turėtum įtraukti ,,Pasakininko istorija. Kai meilė peržengia ribas“ ir ,,Tegul sninga. Trys meilės istorijos“ – nuostabios knygos ❤

  Patinka

 2. Gal žinot ar „Visiems vaikinams, kuriuos mylėjau“ ir bus tik dvi dalys? Ar autorė žada kurti daugiau?

  Patinka

  1. Truputėli bijojau šias dvi dalis pridėti, nes jo daugiau laviruoja tarp New Adult ir suaugusiųjų literatūros. Bet iš esmės taip, šiose irgi yra nemažai karštų vietų 😉

   Pridėsiu šias knygas.

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.