Knygų žiurkės pasaulyje… literatūrinės dėžės


Šiandien leiskite mums supažindinti jus su literatūrinėmis dėžėmis. Kas tai per daiktas? Na, tai dėžė/siuntinys, kuriame yra karšta, nauja, dar dažais kvepianti knyga ir daugybė pačių įvairiausių dalykų, kurie yra susiję su knygų mėgėjų pasauliu, pavyzdžiui, skirtukai, maišeliai, atvirutės, ženklai, autorių laiškai su autografu ir t.t. Pasirodo, tokių dėžių yra ne viena. Gaila, Lietuvoje sulaukti tokios dėžės egzistavimo tikriausiai mes nesulauksime, nes vis dėlto tai nėra pigus malonumus, ir užtruktų nemažai laiko, kad tokią sukurti. Taigi, mums belieka tik siųstis užsienyje kuriamas dėžes. Dėžės kainuoja apie trisdešimt eurų. Plius siuntimas. Jis į Lietuvą kainuoja dar apie dešimt eurų. Taigi, tikrai nepigus malonumas. O kokios yra dėžės?

FairyLoot

FairyLoot dėžė – kiekvieną mėnesį vis naujas dėžės turinį tam tikra tema. Dėžė yra skirta fantastinę jaunimo literatūrą skaitantiems ir mylintiems skaitytojams. Dėžės turinys paprastas: viena knyga ir daugybė mielų niekučių. Dėžė yra kuriama Anglijoje. Taigi, jeigu gyvenate Anglijoje, dėžės siuntimo išlaidos žymiai sumažės 🙂 Dėžės kaina yra 25 svarai, eurais tai būtų apie 30. Siuntimas į Lietuvą apie dešimt eurų.

Puslapis: http://www.fairyloot.com/

    FairyLootBox.jpg


OwlCrate

OwlCate dar viena dėžė, kurios turinys irgi orientuotas į jaunimo literatūrą skaitančius ir mylinčius skaitytojus. Kiekvieną mėnesį yra išleidžiama nauja dėžė tam tikra tematika. Dėžę sudaro: viena neseniai išleista knyga ir daugybė pačių įvairiausių niekučių. Šiuo metu OwlCrate turi leidžiamas dvi dėžes: viena skirta jaunimui (vyresniems nei keturiolika metų), o kita vaikams OwlCrate JR. (8-12 metų). Dėžė yra siunčiama iš Kanados. Jaunimo literatūros dėžė kainuoja $29.99 plius siuntimo išlaidos, o vaikų dėžė – $27.99 plius siuntimo išlaidos (ir muitas, nes siuntinys ne iš Europos sąjungos šalies ir viršija 22€ ribą).

Puslapis: https://owlcrate.com/

imageimage


The Book(ish) Box

Šis puslapis siūlo pačių įvairiausių literatūrinių dėžių. Atsižvelgiant, kokią dėžę norite gauti, skirsis ir sumos. Žinoma, mums labiausiai rūpi jaunimo literatūros dėžė. Taigi, dėžė vadinasi Goodies & YA Book ir kainuoja $28.99 plius siuntimo išlaidos (ir muitai). Dėžės turinys toks, koks ir prieš tai paminėtų su keliais pakeitimais.

Puslapishttps://thebookishbox.cratejoy.com/

September Box


The Book Drop

Šis puslapis siūlo netgi kelių tipų dėžes: The Jane, Young Adult, The Ernest ir Children. Dėžių kaina svyruoja įvairiai. The Jane ir The Ernest dėžė kainuoja po  $16.00, Young Adult $13.00, o Children – $9.00. Plius dar reikia pridėti siuntimo išlaidos. Amerikoje jos yra apie $3.99. Į kitas šalis, žinoma, siuntimas kainuoja daugiau. Kaip matote, dėžių turinys ganėtinai paprastas: knyga ir daugybė įvairių skirtukų ir lankstinukų.

Puslapishttps://thebookdrop.cratejoy.com/

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „the book drop“Susijęs vaizdas


Book Riot YA Quarterly

Dar viena dėžė. Šioje Dėžėje rasite tris knygas ir įvairių vertingų knygų mėgėjams skirtų daiktų. Žinoma, dėžės kaina irgi yra įspūdinga – $49.00. Neradau informacijos, kad dėžės būtų kuriamos tam tikromis temomis, kaip pirmosios šiame sąraše.

Puslapis: https://quarterly.co/products/literary-young-adult

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Book Riot YA Quarterly“Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Book Riot YA Quarterly“


Šiam kartui būtų tiek. Gerai panaršius internete galite rasti tikrai pačių įvairiausių dėžių pačiomis įvairiausiomis temomis: komiksai, mangos, maistas, Disney ir t.t. Tai, ką mes išvardinome šiame sąraše yra tikriausiai geriausiai žinomos literatūrinės dėžės jaunimo literatūrą skaitantiems žmonėms.

Kurią dėžę ar dėžes norėtumėte gauti? Gal jau jums patiems teko gauti kurią nors iš šių dėžių? Kokie įspūdžiai? Ar buvo verta?

kitty

Reklama

4 thoughts on “Knygų žiurkės pasaulyje… literatūrinės dėžės

 1. Tokiais straipsniais daužot vargšas knygų mylėtojų širdis 🙂 Ech, kaip gaila kad pas mus nieko panašaus nėra (o kad ir būtų, tai kaina eurais turbūt irgi būtų ispūdinga :))

  Patinka

  1. Taip, mes EVIL 😀 Žinok ir pačios siaubingai liūdime, kad tokių dėžių nėra Lietuvoje. Nemanau, kad jų suma būtų tokia įspūdinga, kaip dabar yra siunčiantis iš užsienio. Juk vis dėl to, kitokia siuntimo kaina būtų.

   Patinka

  1. Būtų šaunu, jeigu toks dalykas atsirastų 🙂 bet kas drįstų. Čia įsivaizduoju, kiek daug darbo būtų.

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s