Atspėk knygą pagal… užuominas


Sveiki visi!

Vėl ketvirtadienis! Ką gi jūs skaitote šiandien? Ar atspėsit, kokia knyga šįkart slepiasi po užuominomis?

Pačioje apačioje rasite atsakymą. Komentaruose lauksiu jūsų įspūdžių ir šio žaidimo komentarų 😉 Ar Jums patiko ši knyga?


UŽUOMINOS

Pirma užuomina:

Tai romantinė realistinė istorija, kuri sulaukė didžiulio pasisekimo visame pasaulyje! Nors ji lyg ir priskiriama jaunimo literatūrai, tačiau rusų leidėjai manyčiau teisingai padarė viršelyje pažymėdami, kad tai knyga pilnamečiams.

Antra užuomina:
Rusijoje šios knygos viršelis atrodo taip:

after ru

Trečia užuomina: 

Knygos pradžia atrodo štai taip:

Aukštasis išsilavinimas visuomet buvo pagrindinis ir neįtikėtinai svarbus žmogaus vertės matas, nulemiantis jo ateitį. Gyvename laikais, kuomet, nė nesužinoję mūsų pavardės, žmonės klausia, kokį universitetą baigėme. Nuo pat mažens buvau mokoma, tiksliau, instruktuojama, rengtis įgyti išsilavinimą. Tai tapo protu nesuvokiamų pastangų ir kone manijos reikalaujančia būtinybe. Kiekvieno mokomojo dalyko pasirinkimas, kiekviena įvykdyta užduotis nuo pat pirmos dienos gimnazijoje buvo mažas žingsnelis link aukštojo mokslo. Ir ne bet kuriame universitete: mama reikalavo, kad įstočiau į Centrinį Vašingtono universitetą – tą patį, kurį lankė pati, tačiau kurio taip ir nebaigė. Nė nenumaniau, kad studentiškas gyvenimas yra kur kas įvairiapusiškesnis nei vien tik mokslai. Nė nesapnavau, kad mokomųjų dalykų pasirinkimas pirmajam semestrui vos po keleto mėnesių atrodys lyg juokų darbas. Anuomet buvau naivi, kai kuriais atžvilgiais tokia išlikau iki šiandien. Nė nenutuokiau, kas manęs laukia. Pažintis su kambario drauge nuo pirmų akimirkų buvo įtempta ir nepatogi, o ką jau kalbėti apie pašėlusių jos bičiulių ratą. Jie niekuo nepriminė man pažįstamo pasaulio; mane baugino jų išvaizda, glumino natūralus nustatytos tvarkos nepaisymas. Netrukau pasinerti į jų beprotybę ir pradėti ja mėgautis…
Tuomet jis ir įsismelkė man į širdį.


ATSAKYMAS

egliosha logo

Reklama

One thought on “Atspėk knygą pagal… užuominas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s