Sirena – Kiera Cass (viršelių karai)


Šįkart „Viršelių karuose“ atsiduria „Sirena“. Tai naujausia Kiera Cass knyga Lietuvoje, tačiau kartu ir pats seniausias autorės kūrinys, kurį, beje, ji publikavo savarankiškai. Ar žinote tai? Tik dabar, kai rašytojos „Atrankos“ serija sulaukė didelio populiarumo, buvo nuspręsta perleisti „Sireną“.

Jeigu dar nesate skaitę „Sirenos“, susipažinkite su jos anotacija, kad žinotumėte, apie ką yra šioji knyga ir kad tai jums padėtų išrinkti ne tik patį gražiausią, bet ir geriausiai tinkantį viršelį istorijai.

JAI SAKĖ, KAD JI MIRTINAI PAVOJINGA ŽMONĖMS.
JAI KARTOJO, KAD JI YRA GINKLAS.
NUOSTABUS, GRAŽUS GINKLAS.

Ji vis girdėjo: „Negali daryti nieko, kas atskleistų mūsų paslaptį. Negali užmegzti artimų santykių su žmonėmis. Gali bendrauti tik su mumis, išrinktosiomis, ir visagaliu vandenynu. Taip, jausies vieniša, atskirta nuo pasaulio, bet kai visa tai baigsis, gausi didžiausią dovaną – gyvenimą. Paklusnumas ir kantrybė – tai viskas, ko iš tavęs reikalaujama.“

Kalen laikėsi taisyklių ir laukė pažadėtojo stebuklo. Tačiau netikėtai į jos gyvenimą įsiveržė Akinlis ir visos taisyklės prarado prasmę. Ji nustojo tikėti ateitimi, nebenorėjo laukti. Kalen troško gyventi čia ir dabar, ir visa savo esybe pasinerti į taip išsvajotąją meilę…

O dabar pažvelkime į viršelius. Jų yra trys. Deja. Pasirodo, dauguma šalių nusprendė nekurti savo viršelių ir pasinaudoti Amerikos leidyklos sukurtu variantu.

Pirmasis – Lietuva/ Amerika
Antrasis – Rusija
Trečiasis – pats pirmasis autorės viršelis

sirena-keira-cass

Ar jau išsirinkote viršelį? Jeigu taip, balsuokite 🙂

kitty

Reklama

2 thoughts on “Sirena – Kiera Cass (viršelių karai)

  1. 3 viršelis laabaai keistas man 🙂 gal mes esam išlepintos dabartiniais gražiais viršeliais, nes jis atrodo tikrai nekoks.

    Patinka

    1. Trečiasis viršelis yra pats pirmas viršelis, kai ji publikavo istorija kaip self-publishing author. Autorė tikriausiai jį pati sukūrė ar kažko paprašė, kad sukurtų. Taigi, šis viršelis yra arčiau autorės, negu dabartinis, kurį įprastai sukuria ir parenka leidyklos.

      Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.