Atspėk knygą pagal… užuominas


Sveiki visi!

Vėl ketvirtadienis! Ką gi jūs skaitote šiandien? Ar atspėsit, kokia knyga šįkart slepiasi po užuominomis?

Pačioje apačioje rasite atsakymą. Komentaruose lauksiu jūsų įspūdžių ir šio žaidimo komentarų 😉 Ar Jums patiko ši knyga?


UŽUOMINOS

Pirma užuomina:

Tai liūdna, bet graži realistinė istorija apie tai meilę, mirtį ir antras galimybes. Ši knyga labai dažnai lyginama su kito amerikiečių autoriaus kūriniais.

Antra užuomina:
Originalus amerikietiškas šios knygos viršelis atrodo taip:

pazadink-mane-kai-viskas-baigsis

Trečia užuomina: 

Knygos pradžia atrodo štai taip:

Pirmąją naktį <…>sanatorijoje gulėjau savo siaurame kambarėlyje po įžambiomis lubomis šeštojo korpuso pastogėje ir svarsčiau, kiek jis jau regėjęs mirčių. Ir tai nebuvo šiaip iš piršto laužti pasvarstymai. Pasitelkęs aritmetiką apskaičiavau tikimybę. Atsakymas: aštuonias. Bet reikia pripažinti, kad aš visai nekoks skaičiuotojas.
Ketvirtoje klasėje mums reikėjo atlikti užduotį  – norėta patikrinti, kaip išmokome daugybos lentelę, laiko buvo skirta ribotai. Vienam puslapiui – penkios minutės, puslapyje – penkiasdešimt uždavinių, ir nevalia padaryti nė vienos klaidos, kad galėtum imtis kito puslapio. Mokytoja pakabino ryškiai rausvą kartono lakštą su vardais mūsų pasiekimams ženklinti  – kad visi matytų: už kiekvieną išspręstą lentelę prie vardų prikibdydavo po lipduką – šypsenėlę. Žiūrėjau, kaip tįsta šypsenėlių eilutės prie visų vardų – visų, išskyrus manąjį, aš taip ir likau įstrigęs prie septynetų. Miklindavausi kiekvieną vakarą, spręsdamas daugybos uždavinius internete, bet nepešiau jokios naudos, nes bėda buvo anaiptol ne pati daugybos lentelė. Man trukdė įtampa dėl dviejų dalykų: viena, kad turiu labai nedaug laiko, ir antra, kad visi atsakymai privalo būti teisingi


ATSAKYMAS

egliosha logo

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.