Naujos knygos ir anonsai (89)


kiekviena-diena-david-levithanĮ jaunimo knygų areną Lietuvoje žengia dar vienas naujas autorius, kuris už Atlanto jau yra pelnęs pripažinimą rašytojas, Naomi and Ely’s No Kiss List filmas yra pastatytas pagal jo knygą! “Kiekvieną dieną“ – fantastinės romantinės trilogijos pirma dalis.

Niekada per daug neprisirišk. Venk būti pastebėtas. Nesikišk.
Jis neturi draugų. Neturi šeimos. Nėra įsipareigojęs ar prisirišęs. Negyvena nuolatiniuose namuose. Kiekvieną dieną jis atsibunda vis kitame kūne. Kiekvieną rytą – nauji namai ir kito žmogaus gyvenimas. Jis mato pasaulį tų žmonių akimis, šneka tų žmonių balsais, per jų jausmus pažįsta pasaulį. Kiek save prisimena, visuomet taip buvo. Jis su tuo seniai susitaikė, net nusistatė savo gyvenimo principus.
Bet vieną dieną jis sutinka ją… Merginą, su kuria jam norisi būti kartu kiekvieną dieną.
Nuo tos akimirkos viskas pasikeičia…
„Šviežia, unikalu, juokinga ir skaudžiai nuoširdu. Levithanas genialiai tyrinėja paauglystės problemas – nesijausti savimi ir nežinoti, kur yra tau skirta vieta. Aš ne tik skaičiau šią knygą – aš kvėpavau ja.“ – Jodi Picoult, bestselerio „Mano sesers globėjas“ autorė


“Mokšė“ – tai dvejų autorių bendras darbas, kurį sudaro net 9 knygos. “Blogiausi mano gyvenimo metai“ pernai pasirodė netgi filmo pavidalu (Middle School: The Worst Years of My Life movie).

Tie siaubingi vidurinės mokyklos metai… Jei kada mokeisi vidurinėje, mane supranti. Jei dar nesimokei – greitai suprasi.
Mokykla – tai vieta, į kurią reikia eiti kasdien. O ten reguliuoja kiekvieną tavo žingsnį, aiškina, ką tu turi daryti, ko nedaryti ir apskritai – kaip gyventi. Kur pasisuksi – vien taisyklės. Viskas užknisa. Taip?
Čia ne mokykla, čia tikras kalėjimas. Taip mano Reifas Kačiadorianas, kurio laukia pirmieji metai naujoje mokykloje. Atrodo, tai bus blogiausi jo gyvenimo metai. Namie – problemos, mokšėj – viskas draudžiama, vienos taisyklės. Ne, taisyklės sukurtos ne jam! Ir Reifas su geriausiu draugu sugalvoja puikų planą, kaip kovoti su draudimais ir bausmėmis… Jis tiesiog sulaužys visas įmanomas taisykles!
Tačiau ne visi mano, kad Reifo planas – tiesiog nuostabus. Jis nepatinka nei mokytojams, nei tėvams, nei kai kuriems bendramoksliams, amžinai trukdantiems Reifui gyventi. Ir kas iš to išeis?
Kiek juokingiausių nuotykių patirs Reifas per metus, kovodamas su mokytojais ir taisyklėmis? Jeigu skaitydamas nemirsi iš juoko, tau pavyks sužinoti viską.

Reklama

One thought on “Naujos knygos ir anonsai (89)

  1. Pažiūrėjau “MOKŠĖ” treilerį, labai smagus bet labai jau priminė knygos “Baisioji porelė“ pradžią 🙂 Nors čia gal kaip su “Nevykėlio dienoraščiu“ ir vėliau atsiradusiu “Zombio dienoraščiu“.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s