Pažadink mane, kai viskas baigsis – Robyn Schneider (viršelių karai)


Tikriausiai šis ketvertas viršelių yra tokie skirtingi, kiek tai gali būti įmanoma, ir manau, kad išsirinkti favoritą bus visiškai nesunku. Tai jau gerai Lietuvos skaitytojams pažįstama knyga “Pažadink mane, kai viskas baigsis“, parašyta Robyn Schneider. Visi be išimties skaitytojai sako, kad tai knyga John Green kūrybos gerbėjams, taigi, jau žinote, ko galite tikėtis ir iš šios istorijos.

Tačiau prieš balsuojant, tradiciškai prisiminkime knygos anotaciją: 

Tai pasakojimas apie meilę iki mirties… Tik knygos herojams šie žodžiai įgyja tiesioginę ir lemtingą prasmę, nes jie gyvena ir myli nežinodami savo likimo.
Tai knyga apie paauglius, kurie išplėšti iš įprasto gyvenimo ir suvažiavę į uždarą sanatoriją. Joje bandoma padėti sergantiems vaistams atsparia tuberkuliozės forma. Gydo tik griežta dienotvarkė, vanduo, pasivaikščiojimai gryname ore ir pagal išgales sportas. Dar geras maistas. Iš sanatorijos tiktai du keliai – į gyvenimą (jei pavyksta pasveikti!) arba į mirtį.
Nors aplinkui tvyro gąsdinanti nežinomybė dėl ateities, pagrindiniai veikėjai Seidė ir Leinas džiaugiasi gyvenimu ir išnaudoja kiekvieną akimirką. Jų noras gyventi stipresnis už mirtį ir baimes. Seidė ir Leinas įsimyli vienas kitą ir patiria svaiginančius jausmus.
Ar šie negailestingo likimo nuskriausti jaunuoliai sulauks vaisto, išgelbėsiančio jų trapias gyvybes? Ir ar likimas leis jiems būti kartu?

O dabar renkame gražiausią viršelį!

Pirmasis – Lietuva/ Amerika (1)
Antrasis – Italija
Trečiasis – Amerika (2)
Ketvirtasis – Ispanija

cdb_pazadink-mane-kai-viskas-baigsis_p1

kitty

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s