Nauji serialų sezonai (2017 žiema)


Nauji serialų sezonai prasideda ne tik rugsėjo pabaigoje ir spalio pradžioje, tačiau ir žiemos viduryje. Ypatingai nemažai naujų serialų sukurtų pagal knygas (ir ne tik) pasirodo iškart atšventus naujuosius metus. Įdomiausia tai, kad 2017 grįš ne tik jau pamėgti, tačiau ir nauji serialai, kurie žada daug nuotykių, intrigų, pavojų ir paslapčių. Ar esate pasiruošę šiems dalykams? Dirstelėkite į tai, ką greitu metu galėsite išvysti televizorių/kompiuterių ekranuose 🙂

Ketvirtas sezonas. Premjera: sausio 1 d.

Sąrašo papildymas


Antras sezonas. Premjera: sausio 2 d .

Nors filmas ir buvo nesėkmingas, serialas pasirodo sulaukė nemažai palaikymo ir aukšto reitingo, nes dabar turime ir antrąjį “Shadowhunters“, kuris sukurtas pagal Cassandra Clare knygų seriją, sezoną. Taigi, prieš pradėdami žiūrėti antrą sezoną, peržiūrėkite pirmą, o jeigu jį matėte, tai drąsiai įsijunkite naujas serijas.


Pirmas sezonas. Premjera: sausio 6 d.

Šis serialas yra nauja garsios istorijos vaikams interpretacija. Kaip matote iš anonso, pagrindinė veikėja yra suaugusį moteris, todėl galima prieiti prie išvados, kad seriale bus daug veiksmo, intrigų, pavojų bei meilės.  Ar esate pasiruošę nukeliauti į Ozo šalį ir ten patirti nuotykių bei įsimylėti?


 

Pirmas sezonas. Premjera:  sausio 13 d.

tai yra vienas iš laukiamiausių naujų serialų. Kaip ir “Shadowhunters“, taip ir šis pirmiausia pasirodė kino teatruose, o dabar keliauja į mažuosius ekranus. Seriale vaidina nemažai žinomų aktorių ir atrodo, kad jį žiūrėti bus tikrai smagu, nes juk grafo Olafo vaidmenį atlieka Neil Patrick Harris, kurį tikrai visi pažįstate iš  “Kaip susipažinau su tavo mama“ serialo. O kur dar tai, kad visi iki vieno serialo anonsai pažada įdomią ir humoro nestokojantį serialą. Laukiam nesulaukiam, kada prasidės sezonas.

 

Penktas sezonas. Premjera sausio 24 d.

Sąrašo papildymas

 

Antras sezonas. Premjera: sausio  25 d.

Asmeniškai, tai dar vienas mano labai laukiamas serialas. “The Magicians“ (Magai) serialas, kaip ir knygos, pagal kurias šis sukurtas, yra pristatomas kaip Haris Poteris ir Narnijos Kronikos suaugusiems. Man labai patiko pirmas sezonas, o antrojo sezono anonsas atskleidžia, kad serialo pasaulis išsiplečia ir siužetas taps dėl to tik dar įdomesniu. Jeigu dar nežiūrėjote šio serialo, nelaukite, ir pasižiūrėkite.

Pirmas sezonas. Premjera: sausio 26 d.

“Riverdale“ tikriausiai vienas iš paslaptingiausių naujų serialų, kadangi peržiūrėjus anonsą, bent jau man, sunku nuspręsti, apie ką tiksliai bus šis naujas The CW kanalo darbas, kuris, beje, sukurtas pagal Archie Comics veikėjus. Na, palauksime pirmos serijos ir pasižiūrėsime, ar šis serialas vertas dėmesio.

Ketvirtas sezonas. Premjera: vasario 2 d.

“The 100“ arba “Šimtukas“ šiame sąraše yra ilgiausiai rodomas serialas. Šis serialas, kuris sukurtas pagal tos pačios pavadinimo knygą pastatytas mokslinės fantastikos (distopijos), sugrįžta į mažuosius ekranus net ketvirtą sezoną. Ar laukiate šio serialo, kuriame vėl netrūks išbandymų ir pavojų?

 

Kurio serialo labiausiai laukiate?

kitty

Reklama

8 thoughts on “Nauji serialų sezonai (2017 žiema)

 1. Eh, kaip laukiu “Magų“ antro sezono premjeros! Pradėjau žiūrėti vos šį sekmadienį, bet jau beveik baigiau pirmąjį sezoną (kad ir kaip stengiausi neperžiūrėt jo per savaitę, nelabai sekasi… pernelyg įdomus) ir tikrai smarkiai įsitraukiau į Filorės ir Breikbilio universiteto pasaulius, likau sužavėta, bei suintriguota. Netgi panorau paskaityti knygas, nors ir angliškai :’)

  Patinka

  1. Sveika atvykusi į the Magicians gerbėjų klubą 😉 Žinok ir aš panorėjau skaityti knygas, bet labai sunkiai perskaičiau pirmą skyrių tuo metu. Įdomiau buvo serialas nei knyga 😀

   Patinka

    1. Na, nėra labai populiaru angliškas knygas laikyti pdf formate. Dabar visos yra daugiausiai epub formate.

     Patinka

  1. Daugiau kreipiau dėmesio į serialus kurtus pagal jaunimo knygas. Šerkolas į tą kategoriją neįkrito 😀 Pridėsiu.

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.