Kas geresnio nutiko: 19 – 25 gruodžio dienomis


Ši savaitė prasidėjo liūdna žinia, patvirtinančia, kad laukiantys paskutiniojo “Divergentės“ serijos filmo, veikiausiai jo nebesulauks, nes ne tik Shailene Woodley ir Miles Teller skelbia, kad ko gero negrįš į naujausią TV filmą (nebe kino teatro, kaip ankstesnė dalys), tačiau ir Theo James galiausiai nutraukė tylą ir pareiškė galimai negrįšiąs į Ascendant filmavimą. Po šio pareiškimo kyla natūralus klausimas, ar kas nors norės žiūrėti šį filmą su kitais aktoriais, ir ar kas susidomės planuojamu tolesniu TV serialu?

theo-james


 “Žudikų brolija“ (angl. Assassin’s Creed) filmas jau šią savaitę pasirodė kino teatrų ekranuose,  o YouTube buvo paskelbta įvairių filmukų, kurie leidžia susipažinti geriau su tuo, ką galite išvysti nuėję į kino teatrus vieni, su draugais ir/ar šeimos nariais.


 Dirstelėkite, kaip atrodo “Gražuolės ir Pabaisos“ filmą reklamuojantis stendas. Jame galite išvysti nemažai veikėjų (per vidurį), kuriuos įkūnija aktoriai dešinėje. Ar laukiate šio filmo, kuris kino teatruose pasirodys kovo mėnesį?Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.