Ar žinojot, kad šie žmonės yra parašę knygas?


Turėti savo knygą rankose yra kažkas nepaprasto ir magiško. Žinokite, sakau tai iš patirties. Faktas kaip blynas, kiekvienas iš mūsų tikrai nori regėti savo vardą ir pavardę ant knygos viršelio. Tačiau ar žinote, kad kai kurie garsūs žmonės muzikos ir kino pasaulyje irgi neatsispyrė pagundai ir parašė savo knygas, kurias ir išleido? Kai kurie iš jų netgi sukūrė knygas paaugliams. Žinoma, ką pavyko atkapstyti, dažniausiai paaugliams ir rašo pats jaunimas, bet yra vienas asmuo, kuris jau seniai jau gražu toli nėra paauglio amžiaus. Kas jis? Skaitykite įrašą toliau ir sužinokite.

Bet pakankinsiu jus akimirką ir pradėsiu nuo aktorės Abigail Breslin. Šioji visiems tikrai kažkur matyta aktorė 2015 metais išleido savo negrožinės literatūros knygą, kurioje ji pateikia tekstus apie visiems gerai žinomus dalykus: meilę, netektį ir Tumblr.

Aktorės Tumblr puslapis sulaukė didelio susidomėjimo, ir HarpenCollins leidykla susisiekė su Abigail Breslin klausdama, ar šioji nenorėtų parašyti patarimų knygos jaunimui apie gyvenimą skaitmeninėje erdvėje. Aktorė sutiko, ir visą pirmą savo trumpą rankraštį, kurį vėliau išplėtė, parašė savo telefone 😀 Pamėginkite tai padaryti jūs. Kaip pati Abigail prisipažįsta, ji norėjo, kad jos parašytas tekstas atrodytų, tarsi būtų parašytas internetiniame puslapyje.


O dabar tas žadėtas asmuo. Hillary Duff yra įvairių talentų moteris. Ji ir dainininkė, aktorė, rašytoja, asmuo, išleidęs savo drabužių liniją, sukūręs savo kvepalus ir t.t. Ji yra išmėginusi ne vieną sritį, tačiau dažniausiai yra paliekami tik du apibūdinimai – aktorė ir dainininkė. Taigi, tikriausiai jums gali būti nemenka staigmena tai, jog ji yra parašiusi trilogiją paaugliams. Žinoma, parašyti šias knygas jai padėjo profesionali rašytoja Elise Allen.

Istorija pasakoja Clea, kuri sapnuose ir nuotraukose regi vaikiną, ir kai galiausiai likimai juos suveda, ji atsiduria pavojingame meilės trikampyje. Taip, šioji istorija yra paranormali romantinė serija kupina nuotykių. Skaičiau kelias dalis ir galiu pasakyti, kad istorija yra tikrai ne prasta.


Annabella Avery “Bella“ Thorne yra ganėtinai garsi aktorė, dainininkė, šokėja, ir modelis, kuri gali pasigirti išleidusi ir  knygų trilogiją, kurioje yra panaudotos ir merginos gyvenimo detalės. Tiesa, didelio populiarumo, bent jau GoodReads puslapyje, knygos tikrai neturi. Pirma dalis, kuri turi 3,8 žvaigždutes iš 5 yra perskaityta tik apie 1,5 tūkstančio skaitytojų. Skaičius tikrai nėra įspūdingas. Kitos dvi dalys susilaukė netgi mažesnio skaitytojų dėmesio.

Trilogija pasakoja apie raudonplaukės Autumn Falls gyvenimą. Pirmoje dalyje ji pradeda lankyti naują mokyklą, kurioje jai neypatingai sekasi nei mokyklos viešajame gyvenime, nei meilės fronte. Bet viskas ima keistis, kai atradusi savo mirusio tėvo dienoraštį pradeda jame išlieti savo jausmus. Ar tai tik sutapimas? Ar problemų užrašymas į dienoraštį gali jas išspręsti? Ir jeigu ne, tai kokia tikroji dienoraščio paskirtis?


8316649girl online interneto mergaitėgirl online 2

Mums, Lietuvoje esantiems jaunimo literatūros knygų mylėtojams, nėra paslaptis, kad Zoe Elizabeth Sugg, Anglijos madų ir grožio guru, kuri išgarsėjo savo filmukais YouTube puslapyje, išleido savo knygas. Jas mes turime ir Lietuvoje (tiesa, tik dvi kol kas), tačiau gal kažkas vis dėlto to nežino. Zoe Sugg prisipažįsta, kad visad mėgo skaityti ir būdama 14 metų užsibrėžė tikslą kada nors išleisti savo knygą. Dabar šioji jos svajonė yra išpildyta.


Ar apie visas šias autores ir knygas buvote anksčiau girdėję? Asmeniškai, man pačiai renkant informaciją šiam įrašui buvo kelios įdomios staigmenos. Tikiuosi, jums irgi. Žinoma, yra ir dar daugiau aktorių/dainininkų parašytų knygų.  Jas galite rasti, spausti čia

kitty

Reklama

2 thoughts on “Ar žinojot, kad šie žmonės yra parašę knygas?

  1. Goodreads sąrašas atrodo tikrai įspūdingai. Kažkaip tikrai nesitikėjau jame sutikti James Franco 🙂

    Patinka

    1. Kai pasižiūri, vis tiek yra kažkas magiško turėti išleistą savo knygą, nesvarbu, kas bebūtum 🙂

      Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.