Istorijų pasaulis internetinėse erdvėse


Šiandiena truputį paklaidžiokime po internetą ir pasižiūrėkime, kur galime nuklysti. Aptikau tris įdomius puslapius.

“Storium“ yra internetinis žaidimas, kuris leidžia vartotojui su savo draugais kartu kurti istoriją ir žaisti su savo sukurtais pasauliais. Kiekvienas žaidėjas turi savo tam tikrų kortelių kaladę, kurią naudodami galės kurti istoriją.

Vartotojai gali pradėti kurti istoriją nuo nulio arba pasinaudoti jau esančiomis kortelėmis. Taigi, jeigu turite draugų, kuriems patinka kurti istorijas, pamėginkite juos visus surinkti į krūvą ir išmėginti “Storium“, prie kurio galite prisijungti nemokamai. Žinoma, jeigu norėsite turėti tam tikrų privilegijų, galite nusipirkti ir narystę.

 


“Movellas“ yra dar vienas garsus istorijų puslapis, kuriame vyksta daugybė įvairių istorijų konkursų. Smagiausias dalykas tas, kad konkursai yra tarptautiniai ir, jeigu mokate suregzti istorijas anglų kalba, galite drąsiai mėginti juose sudalyvauti. Be to puslapis gyvas ir įdomus, jaunatviškas. Jame pateikiama viskas, kas yra aktualu ir ant bangos.Taip pat internete galite rasi puslapių/ platformų, kurios siūlo įvairių galimybių rašytojams. Viena iš jų būtų Novlr. Platforma siūlo įvairiausių dalykų: siužeto žemėlapio kūrimą, padeda lengviau rūšiuoti skyrius, suteikia galimybę pasidaryti veikėjų aprašus ir t.t. Minusas tas, kad tik dvi savaites galima programą naudotis nemokamai. Toliau reikia pirktis narystę, kuri kainuoja mėnesiui 10 dolerių ar 100 dolerių metams.


Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.