Kas geresnio nutiko: lapkričio 28 – gruodžio 4 dienomis


Ne ši, bet praėjusi savaitė buvo labai ypatinga “Gilmoro merginų“ gerbėjams – Netflix kanalu pasirodė naujausias sezonas, kurį sudaro 4 serijos, trunkančios po pusantros valandos ir pasakojančios apie vienerius metus Gilmoro merginų gyvenimuose po 9 metų pertraukos – tiek, kiek truko pertrauka tarp šio serialo filmavimų. Šią savaitę pagaliau šį serialo išvydo visi norintys ir mokantys gerai paieškoti 😀 Jei dar nematėte naujausių serijų, nedelskite, nes buvo verta laukti taip ilgai! Tik perspėju, kad po visko norėsite dar, o kūrėjai kol kas nenumato tęsinių…

gilmore-girls


divergent-epilogue-book

Tačiau knygų pasaulyje viskas paprasčiau, ir ko gero ši naujiena nebus labai netikėta, kad reklamuodama savo naują knygą Carve the Marks rašytoja Veronica Roth ruošia tęsinį savo “Insurgentės“ knygų serijai. Tiesa, tai bus trumpa istorija, pasakojanti apie Ketverto gyvenimą 5 metai po paskutinių įvykių “Lojaliojoje“. We Can Be Mended (“Mus galima sutaisyti“?). Tiesa, jei norėsite turėti šį kūrinį savo kolekcijoje, tai bus padaryti ne taip paprasta, nes jis knygos pavidalu bus siunčiamas visiems, kas iš anksto užsisakys naujausią autorės knygą, kurios treileris pasirodė ši savaitę.


Kitais metais laukia nemažai naujų filmų, tarp kurių – The Mummy (“Mumija“) su Tom Cruise, ir štai pirmasis šio filmo erziklis. P.S. Šiandiena turėtų pasirodyti ir pilnas anonsas (bent jau buvo skelbiama, kad šis pasirodys sekmadienį).


Trumpame klipe buvo keli kadrai iš naujojo, septintojo “Sostų žaidimo“ serialo. Štai kelios nuotraukos iš to klipo.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.