Kas geresnio nutiko: 31 spalio ir 1-6 lapkričio dienomis


Savaitė baigiasi ir metas apžvelgti, kas gi geresnio nutiko per šias septynias dienas. O nutiko pačių įvairiausių dalykų. Pradėkime nuo naujojo “Džiumandži“ filmo. Atrodo, kad šio filmo galime sulaukti vėliau nei tikėtasi t.y. ne kitų metų vasarą, tačiau kitų metų žiemą, gruodį.


Asmeniškai (Kitty) domiuosi būsimais filmais apie super herojus, tačiau nepuolu nei vieno iš jų žiūrėti su dideliu entuziazmu, tačiau pasižiūrėjus naują, šią savaitę pasirodžiusį “Wonder Woman“ filmo anonsą, turiu pripažinti, kad laukiu šio filmo pasirodymo. O ar jūs norite jį išvysti?


Dar vienas anonsas, pasirodęs šią savaitę, priklauso serialui “Neįtikėtinos Lemoni Sniketo istorijos“. Serialas pasirodys kitų metų pradžioje.


 O dabar apie “Fatastic Beasts and Where to find them“. Jau žinome, kad vietoje trijų, turėsime penkis filmus. Dabar sužinojome, kad antrame filme pasirodys aktorius Johny Depp. Taip pat pasirodė trumpų ištraukų iš pirmos dalies.

Taip pat šią savaitę pasirodė nuotraukos iš būsimo “Gražuolė ir Pabaisa“ filmo. Pasigrožėkite, kaip Emma Watson atrodo vilkėdama ikonišką Gražuolės geltoną suknią.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.