Kas geresnio nutiko: spalio 24-30 dienomis


Kas savaitę pasirodo vis daugiau žinių apie “Gilmoro merginų“ naujausią sezoną, o šį gerbėjus pamalonino pirmuoju ilgu anonsu, kuriame pamatysite daugelį veikėjų, kurių tikiuosi dar nepamiršote:


veronica
Vis dar nerimstant aistroms dėl paskutiniojo “Divergentės“ filmo (kuris labai stipriai šviečiasi, kad nepasirodys, bent jau pradiniu aktorių sąstatu), pagaliau tylos sieną pralaužė iš šios knygų serijos autorė Veronica Roth:

Daugelis jūsų klausia manęs, kas vyksta su Ascedant filmu. Sprendžiant paskutinę filmą skelti į du filmus aš nedalyvavau, nors man buvo įdomu, kaip komada tai išpildys. O dabar situacija kelia susirūpinimą, nes Lionsgate nusprendė su paskutine dalimi pasukti kitu keliu. Aš taip pat, kaip ir jūs, laukiu, kas nutiks toliau. Jau sakiau praeityje, kad autorius neturi sprendžiamojo balso kontroliuojant savo paties darbo ekranizavimącarve. Nors kino kompanija ir įsiklausė į mano pastabas, galiausiai jie daro tai, kad jiems atrodo geriausia. Tikiuosi, kad kad ir kas benutiktų, istorijai ir veikėjams viskas bus gerai, ir aš būtinai pasidalinsiu naujienomis. Ačiū už jūsų džiugius atsiliepimus apie knygas/filmus. O kol kas tikiuosi, kad jūs prisijungsite prie manęs ir naujos mano knygos Carve The Mark.


Visos atliko Zayn (buvęs One Direction narys) sukluskite! Pasirodo vaikinas ne tik dainuoja, bet dar ir rašo. Šią savaitę Wattpad puslapyje pasirodė ištrauka iš būsimos jo knygos A Place To Lose Your Fears, kuri pasirodys lapkričio 1 dieną.

zayn


Kas laukia filmo Underworld: Blood Wars??? Mes!!! O kol laukiam sausio 6 dienos, pasigrožėkim naujausiais šio filmo plakatais:

1234


Paskelbta, kad sausio pirmą dieną pasirodys pirmoji ketvirtojo (ir, kaip sklinda gandai, paskutinio) Sherlock sezono serija, pavadinimu  The Six Thatchers.


Šią savaitę taip pat paskelbta, kad visų laukiamas filmas Before I Fall (liet. “Kai aš žuvau“, pagal to paties pavadinimo knygą) pasirodys 2017 metų kovo 3 dieną. Originaliai šio filmo premjera buvo numatyta balandžio 7 dieną, tačiau jis buvo atkeltas anksčiau, norint aplenkti naujausią filmą apie Volveriną Logan ir dramą The Shack. Gaila, kad kol kas nėra nei filmo plakato, nei anonso, nei apskritai daug žinių, nebent kelios nuotraukos iš filmavimo aikštelės.

1


philip reeve mirtingos mašinos

Peter Jackson vėl dirbs su “Žiedų valdovo“ filmo kūrybinę komanda, kad į kino teatrus atgabentų naują jaunimui skirtą filmą. Filmas bus kuriamas pagal Philip Reeve sukurtą trilogiją, kuri, beje, yra išleista ir Lietuvoje, tačiau jau ne vieni metai praėjo nuo šios trilogijos pasirodymo.


Laukiate naujo serialo “Sostų karų“ sezono? O norite sužinoti, ką jame išvysime. Internete atsirado, nors ir neryškios, tačiau daug ką atskleidžiančios nuotraukos. Taigi, jeigu nenorite spoilerių, greitai išjunkite puslapį. Bet jeigu jau žiūrite… Du veikėjai, apie kuriuos gerbėjai kuria pačias įvairiausias hipotezes ir t.t. susitiks. Pagaliau susitiks! Įdomu, kaip praeis jų susitikimas.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s