Literatūrinės poros (Grišų trilogija)


Nauja rubrika, kuri su malonumu kviečia prisijungti meilės trikampius dievinančius ir mylinčius skaitytoju. Netrukus knygynuose turėtumėme išvysti antrą Grišų trilogijos dalį. Taigi,  padiskutuokime/ paspėliokime apie šioje serijoje esantį santykių trikampį. Kuris iš jaunuolių – Malas ar Darklingas –  jūsų manymų turėtų būti su pagrindine veikėja Alina.

P.S. Jeigu jau įveikėte visą trilogiją, būkite geri, neatskleiskite knygos pabaigos. Neįdomu bus lankytojams tada diskutuoti.

Kairėje yra Darklingas, o dešinėje – Malas. Tikrai parinkti neblogi jaunuoliai. Skaitant knygą sunku jų abiejų nepamilti.  Tačiau, deja, Alina yra viena. Taigi, kuris jaunuolis turėtų būti su ja?

Pirmasis argumentas iš mūsų pusė būtų: Darklingas yra tamsa, o Alina – šviesa. Priešingybės traukia viena kitą ir šios turėtų būti drauge. Dabar paneikite šį argumentą ir pridėkite savo teiginį komentaruose. Pasižiūrėkime, kokią diskusiją pavyks mums čia sukurti 🙂


šešėlis ir kaulas shadow and bonesturmas-ir-audra-grisu-trilogija-antra-knyga-1

kitty

Reklama

23 thoughts on “Literatūrinės poros (Grišų trilogija)

 1. Man nepatinka šitie vaikinai, negaliu diskutuoti 😀
  Jei rimtai – turbūt bučiau team Darkling. Bet gali būti tik dėl to kad skaičiau 0,5 knygą kuri yra apie jo vaikystę. Šiaip jau primiršau Grišų knygą, gal reikėtų iš naujo perskaityti, atgaivinti prisiminimus.

  Patinka

 2. Team Darkling 😀 ❤
  Kad ir kaip stengčiausi pamėgti Mala… Negaliu
  Nereikėjo autorei šitokio patrauklaus blogiečio sukurt xD
  Taigi aš kaip ir blogio pusėje 😀

  Patinka

 3. Aš už Darklingą. Malas tiesiog per daug toks…skystas? Pamatė Aliną tik tada, kai ji išvyko 🙂

  Patinka

 4. Pritariu daugeliui, Malas neatrodo labai patrauklus ar žavintis, o štai vos pasirodo Darklingas pasakojime atsiranda intriga, jo paslaptingas pasaulis ir asmenybė stebina:) nuo knygos pražios laikiau visas špygas už jį:D

  Patinka

 5. Aš irgi nesu nei už vieną. Nė vienas jų man nepatinka tiek, kad galėčiau būti kažkurio Team 😀 Gal kita dalis išspręs šitą problemą, tačiau šiuo metu Malas per silpnas, o Darklingas per blogas.

  Patinka

 6. Trečio berno reikia 😀 Kokia drama/ melodrama būtų, jeigu trys vaikinai kautus dėl jos širdies 😀

  Patinka

   1. Asmeniškai, nesu skaičiusi, bet berods man Egliosha minuėjusi, kad tigro užkerėjimo autorės nauja serija apie Egipto mitologija supažindina meilės keturkampį. Pataisyk mane, jeigu prastai prisimenu, Egliosha 😀

    Patinka

   2. Tikrai! 😀 visai pamiršau apie tą egiptologiją 😀 Taip, ten 3 broliai bet pirmoje knygoje dar nebuvo keturkampio 😀 gal viskas dar priešaky. Nors jei atvirai net man, trikampių mėgejai, to būtų per daug. Čia jau būtų visiškas absurdas ir nežinojimas ko nori.
    Paieškosiu, gal jau yra išversta knyga interneto platybėse 😀

    Patinka

   3. Kokia gėda, pasirodo aš šią knygą prieš mėnesį parsisiunčiau 😀 bet turbūt dėl to kad pirma nelabai sužavėjo, visai apie tai pamiršau.

    Patinka

 7. Perskaičiau pusę “Recreated“ knygos (antra serijos “Reawakened“ knyga), žinokit verdu ne pykčiu bet neapykanta 😀 Čia jau ne keturkampis, čia jau visiškai marazmas. Labai gaila kad negalima nieko nupasakoti be spoilerių, bet neįsivaizduoju kaip autorė iki to nuėjo.

  Patinka

   1. Jei kas planuojate skaityti šią seriją, toliau NESKAITYKITE 😀

    Kaip jau sakiau, knygoje yra 3 broliai (kurie aišku visi rodo simpatiją pagr.veikėjai). Nesigilinant į smulkmenas, antroje knygoje simpatiją (net gal atvirą meilę) jai rodys visi absoliučiai dievai + jos kūne bus 3 sielos (be komentarų, ji + 2 būtybės) ir op… visos trys bus įsimylėjusios 3 skirtingus brolius.

    Paspaudė "Patinka": 1 person

     1. Aš irgi. Kažkur goodreads skaičiau kad turbūt trečioje knygoje jas visas kažkokiu būdu atskirs ir bus happy endas. Turbūt taip ir bus.
      O blogiausia kad trečia knyga išeis 2017.08, tai su rusų vertimu kažkur 09-10 mėn. Žodžiu metus man reikės kankintis norint sužinoti kuom visa tai baigsis 😀

      Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s