Kas geresnio nutiko: 3 – 9 spalio dienomis


Pasirodė pirmoji nuotrauka iš antro “Shadowhunters“ serialo sezono. Jame du veikėjai laikosi už rankų ir žvelgia vienas į kitą. Tas, kas skaitė knygas, jau tikriausiai nutuokiate, kokia gi tema yra čia liečiama.


Pagaliau gavome pirmą žvilgsnį į “Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events“ serialo anonsą? Tai ganėtinai netradicinis žvilgsni į būsimą serialą, nes jame esantis žmogus perspėja žiūrovus apie jį 😀 Taip, tikrai šis perspėjimas (ne)padės. Jau puolame mes žymėtis sausio 13 dieną kalendoriuje ir laukiame, kada “Neflix“ paleis pirmą seriją.

 


Nenumaldomai artėja naujasis “Gilmoro merginų“ sezonas, kuris prasidės lapkričio 25 dieną, o iki tol galima peržvelgti pagrindinių aktorių įspūdžius apie šį serialą ir jo atgimimą.


Ar žiūrėjote visame pasaulyje mėgstamą animacinį serialą “Legenda apie Korą“? Dar 2015 Comic-Con metu pranešta, kad bus jo tęsinys, tiesa, komikso forma, ir šią savaitę oficialiai paskelbta, kad jis dienos šviesą išvys kitų metų liepą! Komiksas vadinsis The Legend of Korra: Turf Wars ir prasidės ten, kur baigėsi paskutinioji serija – Kora ir Asami išeina per Dvasių vartus susikibusios už rankų (apie tai buvo plačiai diskutuojama, ar jos išėjo kaip pora???), o jos grįžus Respublikos mieste laukia kiti neramumai, kaip žmonių ir dvasių konfliktai, politinės peripetijos.

kora


 Kino kompanija “Disney“ nusprendė savo klasiką virtusius animaciniams filmams suteikti antrą kvėpavimą ir juos paversti vaidybiniais filmais. Šią savaitę buvo paskelbta, kad “Mulan“ jau turi ir datą, kada gi pasirodys kino teatruose. Pasižymėkite kalendoriuje šią datą – 2018 lapkričio 2 d.


Kitais metais pasirodys trečias solinis filmas apie veikėją iš “X-menų“ – Volveriną arba dar kitaip Loganą. Visi manė, kad ši dalis taip ir vadinsis – “Volverinas 3“, tačiau pirmasis plakatas atskleidė kita. Naujausia šios frančizės dalis vadinsis Logan (“Loganas“).

logan-poster-hugh-jackman-wolverine-3


Šiuo metu kaip niekad populiarios pasakos! Kaip tik neseniai per televizorių rodė “Užkerėtąją“ (Enchanted) su Amy Adams, o šią savaitę pranešta, kad šis filmas turės tęsinį! Filmavimo darbai turėtų prasidėti ateinančią vasarą, tikimasi, kad grįš ir pagrindinė aktorė. Veiksmas turėtų nusikelti 10 metų į priekį, kai Žizelė pradės abejoti savo laiminga pabaiga ir netyčia iššauks įvykius, kurie sudrebins tiek realų pasaulį, tiek  ir Andalaziją.

uzkeretoji


Puikios naujienos laukiantiems filmo Justice League! Pasirodė naujas filmukas, kuriame galima matyti užkadrinių ištraukų iš filmavimų, o kartu ir Supermeną, dėl kurio vyko daug diskusijų ir spėlionių, ar jis pasirodys naujame frančizės filme po “Betmenas prieš Supermeną“.

Reklama

2 thoughts on “Kas geresnio nutiko: 3 – 9 spalio dienomis

    1. Egliosha yra parašiusi Lt leidžiamos knygos skiltyje, kad trečioji dalis lyg kažkur apie Kalėdas turėtų pasirodyti.

      Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.