Detektyvas XIX


FAN FICTION – TAI SKAITYTOJŲ KURIAMOS ISTORIJOS, KURIOSE JIE PANAUDOJA JUOS SUŽAVĖJUSIŲ KNYGŲ PASAULIUS IR VEIKĖJUS. ŽINOMA, SKAITANT ŠIUOS TEKSTUS LENGVA SUVOKTI, KOKIA GI KNYGA YRA PANAUDOTA. BEJE, DAŽNIAUSIAI FAN FICTION NAUDOJA TIK VIENA KNYGĄ. TAI, KĄ DABAR JŪS PERSKAITYSITE BUS KELETO ISTORIJŲ MIŠINYS. BŪTENT ŠIAS JUMS REIKĖS ATPAŽINTI TRUMPAME TEKSTUKE. PIRMAJAME ETAPE BUS PATEIKTAS TEKSTAS BE JOKIŲ PAGALBŲ. VĖLIAU, NUSILEIDĘ TRUPUTĖLI ŽEMYN, GALĖSITE IŠVYSTI KNYGAS, KURIOS YRA ČIA PANAUDOTOS. GALIAUSIAI TREČIAME BUS ATSAKYMAI. TAIGI, AR ESATE GERI DETEKTYVAI?

Židinyje spragsėjo malkos, kartas nuo karto paleisdamos į viršų žiežirbų spiečių. Netoli prie ugnies stovėjo stalas su arbata ir sausainiais, o prie stalo, ant naujų, tačiau kartų ir senų sofų sėdėjo patys įvairiausi žmonės ir… sutvėrimai. Džeikobas visus nužiūrinėjo sunkiai galėdamas patikėti tuo, ką regi. Priešais jį sėdėjo mergina mėlynais plaukais. Ji kelis kartus patraukė sruogas nuo veido ir užkišo jas už ausies, kuri buvo keisti smailėjanti. Mergina kiek prisimerkė pagavusi vaikino žvilgsnį. Džeikobas nukreipė akis į netoli jos sėdinčią merginą. Ji atrodė kaip paprasta mergina. Gal tik truputį per liekna. Berods jos vardas Alina.
-Visi jūs turite kokių nors gabumų? – Džeikobas mėgino suvokti informaciją.
Visi linktelėjo.
-Aš galiu išaukti šviesą, -pasako Alina.
-Aš galiu pavirsti baltu tigru, – taria vaikinas. Jo vardo Džeikobas nežinojo, bet iš išvaizdos atrodė, kad jis indų kilmės.
Džekobas pažvelgia į šalia indo sėdinčią merginą. Ji tyli, įdėmiai žvelgia į Džeikobą sukryžiavusi rankas prie krūtinės.
-Galiu pasiversti į vilką, – taria ji kiek nenoromis.
-O koks tavo vardas? – Džeikobas drįsta paklausti. Mergina delsia atsakyti.
-Panelė Kala Tor, – už merginą atsako panelė Peregrinė.


I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I


UŽUOMINOS

šešėlis ir kaulas shadow and bonecdb_Ypatingu-vaiku-namai_z1cdb_Drakono-raitele_1_Veju-zemeje_z1Nakties-seselis_z1tigro užkalbėjimas


I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I


ATSAKYMAI

Židinyje spragsėjo malkos, kartas nuo karto paleisdamos į viršų žiežirbų spiečių. Netoli prie ugnies stovėjo stalas su arbata ir sausainiais, o prie stalo, ant naujų, tačiau kartų ir senų sofų sėdėjo patys įvairiausi žmonės ir… sutvėrimai. Džeikobas (“YPTINGŲ VIAKŲ NAMAI) visus nužiūrinėjo sunkiai galėdamas patikėti tuo, ką regi. Priešais jį sėdėjo mergina mėlynais plaukais. Ji kelis kartus patraukė sruogas nuo veido ir užkišo jas už ausies, kuri buvo keisti smailėjanti. (“DRAKONO RAITELĖ“) Mergina kiek prisimerkė pagavusi vaikino žvilgsnį. Džeikobas nukreipė akis į netoli jos sėdinčią merginą. Ji atrodė kaip paprasta mergina. Gal tik truputį per liekna. Berods jos vardas Alina. (“ŠEŠĖLIS IR KAULAS“)
-Visi jūs turite kokių nors gabumų? – Džeikobas mėgino suvokti informaciją.
Visi linktelėjo.
Aš galiu išaukti šviesą, -pasako Alina.
– Aš galiu pavirsti baltu tigru, – taria vaikinas. Jo vardo Džeikobas nežinojo, bet iš išvaizdos atrodė, kad jis indų kilmės. (“TIGRO UŽKERĖJIMAS“)
Džekobas pažvelgia į šalia indo sėdinčią merginą. Ji tyli, įdėmiai žvelgia į Džeikobą sukryžiavusi rankas prie krūtinės.
-Galiu pasiversti į vilką, – taria ji kiek nenoromis. (“NAKTIES ŠEŠĖLIS“)
-O koks tavo vardas? – Džeikobas drįsta paklausti. Mergina delsia atsakyti.
-Panelė Kala Tor, – už merginą atsako panelė Peregrinė.


Kaip sekėsi?

kitty

Reklama

3 thoughts on “Detektyvas XIX

 1. Iš pat pradžių neatpažinau tik “Drakono raitelės“ 🙂 gal dėl to kad neskaičiau, bet tikrai nebučiau jos net prisiminusi.
  P.S. Šian laimėjau Forum Cinemas FB “Ypatingus vaikus“, kaip džiaugiuosi, greičiau jau gauti ją ir perskaityti, laukiu nesulaukiu!!! 🙂

  Patinka

  1. Sveikinimai laimėjus 😉 Būtinai vėliau papasakok, kokį įspūdį tau paliko “Ypatingi vaikai“ 🙂

   Patinka

 2. Kai beveik visas knygas esi skaitęs (išskyrus “Ypatingų vaikų namus'“, bet apie jie mano TBR sąraše), atspėti nesunku net nežinant, iš kokių knygų paimtos ištraukos 😀

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.