Kas geresnio nutiko rugsėjo 26-spalio 2 dienomis


Trečiadienį buvo paskelbta stulbinanti žinia visiems Dan Brown gerbėjams! Jei skaitėte “DaVinčio kodą“ ir kitas “Roberto Langdono“ serijai priklausančias knygas, sukluskite! Lygiai po metų, kitą rugsėjį, pasirodys paskutinioji šiai serijai priklausanti knyga, kuri vadinsis “Origin“.
origin


Kai kas ko gero iškris iš klumpių išgirdę žinią, kad “Saulėlydžio“ filmų saga dar nekišama į stalčių ir nelaidojama, ir yra tikimybė, kad galime išvysti jos tęsinių. Lionsgate kino studijos šulai teigia, kad yra tikimybė, jei Stephanie Meyer nepatingės ir parašys tęsinį, kurio jau ne pirmi metai reikalauja ne tik fanai, bet ir nuosava mama!
twilight


 Pasirodė paskutinis filmo “Fantastic beasts and where to find them“ filmo anonsas, kuriame galime išvyti naujų scenų iš būsimo filmo. Lietuvos kino teatruose mes šią kino juostą turėtumėme išvysti jau nuo lapkričio 18 d.


Oi, laukiam, laukiam, filmo “Beaty and the Beast“ laukiam! O kol laukiam kovo, štai pirmosios nuotraukos iš būsimo filmo. Vienoje Ema Watson, kuri vaidina Belę, renkasi knygas bibliotekoje, antrojoje vaizduojamas Gražuolės ir Pabaisos šokis – ši scena tikriausiai įkvėpta animacinio filmo plakato.
emma-watson-beauty-and-the-beast-full


emma-watson-beauty-and-the-beast-dan-stevens


Veronica Roth naujausia knyga Carve the Mark jau skrieja į laimingųjų išankstinių skaitytojų rankas! Paprastiems mirtingiesiems dar teks palaukti sausio, kada ji oficialiai bus išleista anglakalbėse šalyse. Tikėkimės, kad ši knyga neaplenks ir Lietuvos!
carv

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s