Dream cast: Elijas iš Sabaa Tahir “Žarija pelenuose“


Ar jau skaitėte “Žariją pelenuose“? Jeigu taip, pamėginkime pasvajoti ir pagalvoti, koks aktorius, modelis ar šiaip paprastas žmogus yra panašiausiais į Eliją. Nors yra nemažas šansas, kad “Žarija pelenuose“ gali pavirsti filmu, kadangi vyko derybos dėl ekranizacijos teisių, daugiau informacijos kaip ir nėra.

Internete radau įvairių pasiūlymų, kas realybėje galėtų būti Elijas, tačiau nemažai tų įsivaizdavimų buvo labai jau kvailų ir niekaip tie vaikinai/vyrai nėra panašūs į knygoje aprašytą Elijaus išvaizdą. Žinoma, radau ir tokių pasiūlymų, kurie iš dalies tinka. Prieš juos išvydę ir pradėję diskutuoti, prisiminkite, kaip Elijas yra pristatomas knygoje.

Mūsų žvilgsniai susitinka priešingose ilgo kiemo galuose, ir aš šimtąjį kartą nusistebiu, kokie mes nepanašūs. Mano plaukai tamsūs, jos šviesūs. Man oda gelsvai ruda, jos balta it kreida. Jos išraiška amžinai smerkianti, o aš atrodau linksmas, net kai nesijaučiu. Esu plačiu pečių, beveik metro devyniasdešimties centimetrų ūgio, ji žemesnė už mokslingųjų moteris, nors turi apgaulingai liekną figūrą.

O dabar žiūrime atrinktus kandidatus 😉

Pirmasis būtų Rami Malek.

Antrasis – Jesse Metcalfe

Trečiasis  – Daniel Sharman

Ketvirtasis – Theo James

Ir dar vienas -Ilyaas An-Saif.

Mano surinktus kandidatus pamatėte. Turiu prisipažinti, kad nors ir ieškojau vaikino, kuris man būtų panašiausias į tą įsivaizduotą Eliją, tačiau surasti jo taip ir nepavyko, o šie pasiūlyti…. Na, jiems vis kažko trūkdavo iki TO Elijaus. Bet kaip jums? Ar tarp šių yra jūsų Elijas? O gal turite savo pasiūlymų, kad galėtų įkūnyti šį personažą?


žarija pelenuose sabaa tahir

Ji – vergė. Jis – karys.
Imperija juos mokė būti paklusnius ir neapkęsti.
Bet jie pasirinko laisvę ir meilę.

Šalis, kurioje gimė Laja ir Elijas, kadaise buvo taiki ir klestinti. Tačiau užkariautojai ją pavertė baimės sukaustyta Imperija, valdoma negailestingo Imperatoriaus ir jam aklai paklūstančių karių su sidabrinėmis kaukėmis. Laja užaugo skurdžiame kvartale, tarp apšiurusių namų ir dulkėtų gatvelių, nuo vaikystės žinodama, kad už menkiausią nepaklusnumą Imperatoriui žiauriai baudžiama. Elijas, priešingai, priklauso išrinktiesiems – jis augo uždaroje Juodosios uolos akademijoje, kur berniukai nuo mažumės rengiami tapti Imperatoriaus armijos kariais. Skirtingiems pasauliams priklausantys Laja ir Elijas gimę būti nesutaikomais priešais, bet netrukus ima aiškėti, kad jų likimai susiję kur kas labiau, negu jiedu įtarė…

kitty

Reklama

3 thoughts on “Dream cast: Elijas iš Sabaa Tahir “Žarija pelenuose“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.