Kas geresnio nutiko: 19-25 rugsėjo dienomis


Po daugybės metų laukimo pagaliau rašytos Kate Lauren “Puolusiųjų“ knygos ekranizacijos anonsas buvo paleistas į laisvę, ir kiekvienas šios serijos gerbėjas gali dirstelėti į būsimą filmą. Anonsas buvo paskelbtas ketvirtadienį ir autorė ragino dalintis juo. Pasirodo, kad netgi keli erzinančios tylos metai neatėmė iš gerbėjų meilės šiai serijai, kadangi “Twitter“ naujiena apie filmo anonsą tavo labiausiai pasidalinta žinute. Ar jūs džiūgaujate dėl šio anonso?


O gal jūs laukiate visai kito filmo, pavyzdžiui, “Power Rangers“? Pasirodė penki pagrindinių veikėjų plakatai.  Pasigrožėkite jais 😉


Tačiau tai dar ne viskas. Pasirodė nuotrauka iš filmo “Džiumandži“. Tai pirmasis žvilgsnis į visus pagrindinius veikėjus. Komentarų apie šią nuotrauką yra įvairių, pavyzdžiui, kad šioje nuotraukoje veikėjai yra ganėtinai stereotipiniai: storas profesorius, gražuolė, bet kvaila mergina, kadangi tokiais drabužiais niekas nesirengia, kai eina į džiungles, stiprus pagrindinis veikėjas ir padėjėjas juodaodis. Kokios jūsų nuomonės?


Jei jums patiko knygų serija “Visiems vaikinams, kuriuos mylėjau“, nudžiugsite, nes pasirodė trečiosios knygos viršelis!!! Nuostabus, ar ne?

visada


Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.