Kas geresnio nutiko: 12 -18 rugsėjo dienomis


Praeitą savaitę mes užsiminėme, jog “The hrone of glass“ serija keliauja į “Hulu“, o dabar pasirodo, kad tai nėra vienintelė knyga, kuri bus perkelta į mažuosius ekranus. Knyga “Simon vs. the Homo Sapiens Agenda“ irgi juda į “Hulu“, o šią, į mokyklą nukeliančią knygą, gali ekranizuoti Greg Berlanti, kuris yra prikišęs nagus prie tokių garsių serialų kūrybos kaip, pavyzdžiu: “Arrow“, “The Flash“, “Legends of Tomorrow“ ir “Supergirl“.


Ar žinote, kiek metų sukanka “Sostų žaidimui“? Ogi 20 metų ir tą progą šį rudenį bus išleista ypatinga “Sostų žaidimo“ knyga. Taip, kaip jau pastebėjote iš nuotraukos, tai bus iliustracijų kupinas leidinys. Knyga turėtų pasirodyti spalio 18 dieną. Joje iš viso bus 896 puslapiai ir 73 John Hodgman iliustracijos (senos ir naujos). Jos skaitytoją pasitiks kiekvieno skyriaus pradžioje. Taigi, jeigu esate didžiuliai šios serijos gerbėjai, taupykite pinigus 😉 O dabar pasigrožėkite keliomis iš jų. Plačiau ir daugiau iliustracijų: spausti čia


Ar jau skaitėte Nicola Yoon jau ir Lietuvoje išleistą knygą “Viskas, viskas“ (angl. Everything, Everything)? Tada žinote, kad šios istorijos ekranizacijos darbai jau prasidėjo, o mes galime pasigrožėti pirmaisiais kadrais iš filmavimo aikštelės:

viskas viskas viskas viskas viskas viskas


Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.