Kas geresnio nutiko: 5-11 rugsėjo dienomis


 

Mano (t.y. Kitty) kelnės yra pilnos laimės. Kodėl? Sarah J. Maas knygų serija  “Throne of Glass“  turi nemažai šansų pavirsti televizijos serialu. “Hulu“ ketina perkelti šią nepaptarasta, fantastikos, veiksmo ir pavojų kupina istoriją į televizorių ekranus. Kira Snyder (geriausiai žinomas dėl darbo su The 100) rašys scenarijų, o  Anna Foerster (Underworld: Blood Wars) kurs pilot seriją.Laikau špygas, kad serialas tikrai pasiektų šios knygos gerbėjus.


 Dwayne Johnson (dar žinomas kaip Uola) savo “Instagram“ paskyroje  paskelbė tokią įdomią nuotrauką, kurioje pristato veikėją, kurį įkūnija naujame “Džiumandži“ filme. Reikėtų pabrėžti, kad tai nėra garsaus filmo perdarymas. Ne, antrasis “Džiumandži“ filmas bus atskira istorija, kuri viską tęs, bent jau taip skelbiame, nuo pirmojo filmo įvykių. Filmavimo darbai prasidės šį mėnesį Havajuose.


 Aktorius Jim Broadbent, kuris tikriausiai geriausiai žinomas iš filmų “Haris Poteris ir Netikras princas“ bei “Rašalo širdis“, kaip skelbia žiniasklaida, prisijungia prie serialo “Sostų žaidimai“ aktorių komandos. Deja, ką šis garsus britų aktorius vaidins, nežinia. Yra skelbiama tik tai, kad jo rolė bus “reikšminga/ypatinga“.


Lapkričio 25 dieną prasidės naujausias “Gilmoro merginų“ sezonas, o iki tol jo kūrėjai suteikia galimybę paskaityti pirmąjį pirmos serijos scenarijaus puslapį:
gilm


Visi “Divergentės“ filmų gerbėjai užgniaužę kvapą stebi visas naujienas dėl paskutiniosios dalies ekranizacijos, kurią kūrėjai nusprendė perkelti tiesiai į televizorių ekranus, tačiau pasirodo vis daugiau žinių, kad aktoriai nesutinka su tokiu sprendimu. Šią savaitę pasirodė netgi pagrindinės aktorės Shailene Woodley komentaras, kad ji pasirašė kitokią sutartį, ir jos nedomina pasirodymas televizijos filme. Viešojoje erdvėje jau labai stipriai abejojama, kad ketvirta dalis apskritai išvys dienos šviesą…
divergent


Ar pasiilgote filmų, kur vampyrai yra vampyrai, o vilkolakiai – vilkolakiai? Šią savaitę pasirodė naujojo filmo iš “Underworld“ filmų serijos – “Underworld: Blood Wars“ anonsas. Šiame filme išvysime visų pamėgtą vampyrę Selena ir paskutiniame filme supažindintą  Kate Theo James personažą Deividą. Filmas turėtų pasirodyti 2017 metų sausį.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.