Kas geresnio nutiko: rugpjūčio 29-31 – rugsėjo 1-4 dienomis


Nors sklido kalbos, kad Harry Potter and the Cursed Child taps ne tik spektakliu, išleistu scenarijumi, bet ir kino filmu, tačiau šią savaitę kino kompanija Warner Brothers paneigė šį gandą dėl būsimo filmo. Kalbos taip pasklido, kad pradėta šnekėti, kad į projektą reikėtų įtraukti Danielį Radcliffą… Daugelis tikėjosi, kad aštuntoji Hario Poterio sagos dalis pasieks didžiuosius ekranus, tačiau tokių planų kol kas nėra.
harry


Tačiau atrodo, kad vis tik sumanyta pakartoti sėkmę su scenarijumi! Skelbiama, kad Fantastic Beasts and Where to Find Them, vos tik pasiekęs kino teatrus, gerbėjams taps prieinamas ir filmo scenarijaus formatu! O kad būtų dar sunkiau atsispirti, leidėjai nusprendė skaitytojus sugundyti dar ir nepaprastu viršeliu:
1


Kas žavisi Pretty Little Liars serialu ko gero neliks sužavėti fakto, kad 7 sezonas jau bus paskutinysis. Jau kurį laiką sklido šis gandas, tačiau šią savaitę jis buvo galutinai patvirtintas. Žadama, kad paskutinioji – dešimtoji šio sezono serija bus dvejų valandų trukmės ir stogą nunešanti.


Rugpjūčio  30 dieną knygynų lentynas pasiekė naujoji Sabaa Tahir knyga A Torch Against the Night! Kas seka knygų naujienas, žino, kad tai jau Lietuvoje išleistos “Žarija pelenuose“ tęsinys. Patys nekantriausieji gali štai čia pasiklausyti keleto ištraukų iš šios knygos originalo kalba.
žarija pelenuose


Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.