Problema prieš Romantiką – (knygų karai) – rezultatai


Ola! Seniai seniai Kitty Writer tinklaraštyje vyko tokie dalykai kaip KNYGŲ KARAI. Prisimenate tokius? Tikriausiai vangiai. Taigi, priminkime jums šiuos karus. Šįkart viename ringo kampe stovės probleminės knygos, o kitoje  – realistinė romantika. Du įtakingi ir stiprūs priešais. Bent jau kai pasižiūrime, kiek turime išleistų šių knygų.

problemines-ir-romantines-karas-Recovered

Pirmasis etapas – pirmadienis nuo 7 val iki 21 val. Antrasis  – antradienis nuo 7 val iki 21 val. Trečiasis – trečiadienis nuo 7 val iki 21 val. Ketvirtasis – ketvirtadienis nuo 7 val iki 21 val.  Penktadienį bus paskelbta knyga nugalėtoja.

Pradedam balsavimą. Komentarų skiltyje galite dalintis spėjimais, kas laimės šią kovą 😉

Pirmos dienos balsavimas: Kaip matote karų lentoje, kova įdomi. “Nekenčiam“ (70,9 proc.) sutriuškino “Čiką“ (29,1 proc). “Vakarėlio mergina“ (53,7 proc.) laimėjo prieš “Eksperimentas gyventi) (46,3 proc). “Kavos piramidė“ (41,5 proc.) pralaimėjo prieš “Heroiną“ (58,5 proc.). Dienoraštis iš bunkerio“ (58,5 proc.) laimėjo prieš “Oras pusryčiams“ (41,5 proc.) “Pasiklyskime“ (34,1 proc.) pralaimėjo prieš “Ar sakiau, kad tave myliu?“ (65,9 proc.). “Ko aš nepasakiau…“ (53,7 proc.) laimėjo prieš “Meilės istoriją“ (46,3 proc.) “Solitaire“ knygą (24,4 proc.) sutriuškino “Visiems vaikinams kuriuos mylėjau“ (75,6 proc.). “Elos ir Mičo paslaptis“ (53,7 proc.“ per plauką laimėjo prieš “Lola ir vaikinas iš gretimo namo“ (46,3 proc.) knygą.

Antros dienos balsavimas: Kad ir kaip būtų keista, tačiau knyga “Nekenčiam“ ganėtinai įspūdingai nugalėjo “Vakarėlio merginą“. Už “Nekenčiam“ balsavo 66,7 proc. lankytojų, kol už “Vakarėlio merginą“ – 33,3 proc. “Heroinas“ ir “Dienoraštis iš bunkerio“ turėjo įtampą kovą, tačiau pergalę išpešė “Heroinas“. Už šią knygą balsavo 51,5 proc. lankytojų, kol už kitą knygą – 49,5 proc. Tokią pat įtemptą kovą turėjo ir “Ko aš nepasakiau…“ bei “Ar sakiau, kad tave myliu?“. Už pirmą balsavo 49,5 proc., už kitą – 49,5 proc.51,5 proc. O paskutinėje dvikovoje “Visiems vaikinams, kuriuos mylėjau“ be gailesčio 81,3 proc. sutriuškino “Elos ir Mičo paslaptį“, kuri gavo tik 18,7 proc.

Trečiosios dienos balsavimas: “Heroinas“ (79,5 proc. ) sutriuškino “Nekenčiam“ (20,5 proc.). “Visiems vaikinams, kuriuos mylėjau“ (61,5 proc.) laimėjo prieš “Ar sakiau, kad tave myliu?“ (38,5 proc.).

Ketvirtos dienos balsavimas: keista, tačiau “Heroinas“ ( 17,5 proc) nusileido “Visiems vaikinams, kuriuos mylėjau“ (82,5 proc.) Sveikinamai romantikų pusę 🙂

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s