Kas geresnio nutiko: rugpjūčio 22-28 dienomis


Ar laukiate pasakos “Gražuolė ir Pabaisa“ ekranizacijos? Jau sulaukėme trumpo filmo anonso, o dabar buvo paviešintos kelios nuotraukos. Pirmojoje matote dviejų animacinio ir vaidybinio filmo veikėjų palyginimus. Antroje nuotraukoje galite išvysti filmuojamą sceną, kurioje yra Gastonas. Paskutinėje, trečioje nuotraukoje yra aktorius Dan Steven. Taip jis atrodys savo žmogiškame pavidale t.y. kai nebus pabaisa :D. Filmas turi pasirodyti 2017 metų kovą.


Ar laukiate naujienų apie naują “Shadowhunters“ serialo sezono, kuris turėtų pasirodyti 2017 žiemą? Youtube kanalas“Shadowhunters TV“ įkėlė filmuką, kuriame galite dirstelėti, kaip aktoriai ruošiasi naujo sezono filmavimams.


Panašu, kad filmu taps dar viena knyga, ir šįkart į ekranus grįžta vampyrai! 18-niolikmtė Bella Thorne, jau pažįstama iš filmų The Duff ar Blended, taikosi suleisti dantis į Beth Durst knygos Drink, Slay, Love (2011) ekranizaciją. Televizijos kanalas Lifetime trečiadienį patvirtino, kad taip, šis filmas bus! Tačiau Bella taikosi ne į pagrindinės veikėjos vaidmenį, kuris jau paskirtas Cierra Ramirez, o į vienos iš prodiuserių!
Istorija pasakoja apie paauglę vampyrę Pearl, kuri netikėtai įgauna gebėjimą būti saulės šviesoje, taigi jos šeima išsiunčia ją į žmonių mokyklą ieškoti žmonių aukų prieš Vampyrų karaliaus šventę. Tačiau, žinoma, ji įsižiūri savo naują klasės draugą.

balla


Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.